0

Ūkio gyvūnai. 2-3 metų vaikams (kontūriniai puslapiai)

Kaina internetu: 5,89 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 1.30 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ūkio gyvūnai. 2-3 metų vaikams (kontūriniai puslapiai)

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094830358

2021-01-31 5.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ūkio gyvūnai. 2-3 metų vaikams (kontūriniai puslapiai)" aprašymas

Ar žinai, kas gyvena ūkyje? Ši knygelė supažindins pačius mažiausius skaitytojus su ūkio gyvūnais. Kontūriniai puslapiai padės lengvai vartyti knygelę ir rasti mėgstamus gyvūnus. 

Parašykite atsiliepimą apie "Ūkio gyvūnai. 2-3 metų vaikams (kontūriniai puslapiai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ūkio gyvūnai. 2-3 metų vaikams (kontūriniai puslapiai), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Ūkio gyvūnai. 2-3 metų vaikams (kontūriniai puslapiai) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ūkio gyvūnai. 2-3 metų vaikams (kontūriniai puslapiai). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ūkio gyvūnai. 2-3 metų vaikams (kontūriniai puslapiai) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ūkio gyvūnai. 2-3 metų vaikams (kontūriniai puslapiai)" perkama kartu