⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ūkio istorijos. 5 minučių pasakos

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ūkio istorijos. 5 minučių pasakos" aprašymas

Kiekvieną vakarą atsiverskite vis kitą smagią istoriją ir susipažinkite su geriausiais ūkio draugais! Kas nutiko mamos neklausiusiam viščiukui? Kas išdavė avytės paslaptį? Kokią pramogą sugalvojo nuobodžiaujantys gyvūnai? Šių trumpų pamokančių pasakojimų nepabos klausytis net ir nekantriausiems.


  • Autorius: Stephanie Moss
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786094404597

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ūkio istorijos. 5 minučių pasakos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ūkio istorijos. 5 minučių pasakos", kurį pristato Stephanie Moss. Siūlome ne tik išsamų "Ūkio istorijos. 5 minučių pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Stephanie Moss. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ūkio istorijos. 5 minučių pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ūkio istorijos. 5 minučių pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ūkio istorijos. 5 minučių pasakos" perkama kartu