⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis

Kaina: 14,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis" aprašymas

„Autentiškai, nuoširdžiai, provokuojančiai apie tikrąjį karą Ukrainoje. Privaloma perskaityti visiems Lietuvos piliečiams.“
Jonas Ohmanas, organizacijos „Blue/Yellow“ įkūrėjas

Nuo pat Antrojo pasaulinio pabaigos Europa dar nebuvo susidūrusi su tokio intensyvumo karu. Ukrainiečius užgriuvo brutali Rusijos karo mašina su savo naikintuvais, strateginiais bombonešiais, artilerija, balistinėmis raketomis. Visą šį puolimą turėjo atlaikyti paprasti, dažnai menkai pasirengę, nepakankamai ginkluoti Ukrainos gynėjai. Netrukus jiems į pagalbą patraukė šimtai savanorių iš viso pasaulio.

„Ukrainos karo audrose“ – tai autentiškas savanorio iš Lietuvos Arūno Kumpio dienoraštis, rašytas keturių misijų laikotarpiu karščiausiuose taškuose. Tik prasidėjus karui, autorius išvyko į Ukrainą ir iškart pateko į patį kovos veiksmų sūkurį. Žvalgybos ir diversijų padalinio sudėtyje jis tiesiogiai dalyvavo vykdant užduotis pavojingiausiuose Charkivo, Chersono, Donbaso fronto ruožuose.

Knygoje „Ukrainos karo audrose“  išsamiai, diena po dienos ir be jokių pagražinimų aprašomos užduotys, kuriose autoriui teko asmeniškai dalyvauti, taip pat kareiviška buitis, laimėjimai bei netektys. Daug dėmesio skiriama naudojamos ginkluotės ir taktikos aprašymui. Įspūdį sustiprina chronologiška tvarka pateikiamos originalios nuotraukos, žemėlapiai, priešo perimtų pokalbių išklotinės, taip pat nuorodos į vaizdo medžiagą.


  • Autorius: Arūnas Kumpis
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940262

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Arūnas Kumpis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arūnas Kumpis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ukrainos karo audrose. Savanorio iš Lietuvos dienoraštis" perkama kartu