0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ulfas ir povandeninis miestas

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ulfas ir povandeninis miestas


2021-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ulfas ir povandeninis miestas" aprašymas

Pasibaigus Ulfo Mulfo pergalingiems nuotykiams, pamažu nuslūgsta visą miestelį apėmusi euforija, o Ulfopotamijoje, rodos, su vasaros kaitra įsivyrauja ir ramybė. Bet... neilgam. Pasirodo, miestelyje gyvena išdavikas ir netrukus čia ima dėtis tokie šiurpūs dalykai, kad net patiems drąsiausiems per nugarą bėgioja šaltukas. Įdomu, į kurį pasaulio kraštą šios keistenybės privers nusibelsti Ulfą šįkart? Aišku tik viena – ši vieta užgniauš kvapą ir jam, ir skaitytojams.

„Ulfas ir povandeninis miestas“ – jau antroji knyga apie išdykėlį Ulfą, nuolat pakliūnantį į įdomiausių nuotykių sūkurį. Pirmoji knyga „Ulfas ir stebuklingos barzda“ 2017-aisiais metais pateko į geriausių metų knygų vaikams penketuką. Šįkart Ulfas su draugais atsiduria įspūdingame povandeniniame mieste.

Knygos autorius Virgis Šidlauskas per gana trumpą laiką sugebėjo įsitvirtinti vaikų literatūros pasaulyje ir išsikovoti jaunųjų skaitytojų simpatijas. Jo knygos ne tik noriai skaitomos, bet ir lavina vaikų kūrybiškumą, vaizduotę, meninį skonį, o svarbiausia – skatina kurti patiems.Parašykite atsiliepimą apie "Ulfas ir povandeninis miestas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ulfas ir povandeninis miestas, kurį parašė Tania Rex, Virgis Šidlauskas. Siūlome ne tik išsamų Ulfas ir povandeninis miestas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tania Rex, Virgis Šidlauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ulfas ir povandeninis miestas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ulfas ir povandeninis miestas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ulfas ir povandeninis miestas" perkama kartu