0
Ultražmogus
3.99 OutOfStock

Ultražmogus

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Ultražmogus

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786090401309

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Ultražmogus“ – tai įkvėpimo ir praktinių patarimų knyga apie stulbinančią žmogaus dvasios stiprybę ir valios jėgą. Richis Rollas meta iššūkį kiekvienam iš mūsų ir ragina praplėsti savo galimybių ribas.

Tai neįtikėtina, bet tikra knygos autoriaus Richio Rollo istorija apie tai, kaip iš prastos fizinės formos vidutinio amžiaus vyro jis tapo vienu geriausių pasaulio atletų – ultražmogumi.

Trijų vaikų tėvas teisininkas Richis Rollas negalėjo pasigirti gera fizine forma ar sveikata. Jo kasdienybė buvo neatsiejama nuo greitojo maisto, streso ir fizinio aktyvumo stokos. Vis dėlto savo keturiasdešimtmečio išvakarėse, supratęs, kad priėjo kritinę ribą, jis pasiryžo pokyčiams.
Atsisakęs senų įpročių, pradėjęs veganiškai maitintis ir kasdien sportuoti Richis Rollas pasiekė neįsivaizduojamas aukštumas – šiandien jo vardas puikuojasi 25 ištvermingiausių ir sportiškiausių pasaulio vyrų sąraše, sudarytame Men's Fitness žurnalo. Knygoje detaliai aprašytas autoriaus transformacijos kelias – nuo pirmų dienų, valantis organizmą specialia dieta, iki dalyvavimo elitinėse „Ultražmogaus“ varžybose.

„Tai - įspūdingas pasakojimas apie legendinį žmogų, kuris iš dugną pasiekusio alkoholiko tapo superbėgiku. Nepaprastai įkvepianti Richio Rollo vidinė kova su savimi, psichologiniai išgyvenimai ir dvasinė stiprybė atvedė jį prie ypač ekstremalių nuotykių finišo linijos. Knyga puikiai iliustruoja, kad ultra nėra vien tik kilometrai, tai kitoks supratimas ir gyvenimo būdas. Man „Ultražmogus" labai patiko ir tik dar labiau paskatino tikėti tuo, ką darau."
Sportininkas Vaidas Žlabys, ultramaratonininkas, karys, tinklaraštininkas

Iš anglų kalbos vertė Nomeda Berkuvienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu