0

Ūminis pankreatitas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ūminis pankreatitas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ūminis pankreatitas" aprašymas
Mokslinė monografija
Knygoje aprašoma viena iš sudėtingiausių pilvo ligų – ūminis pankreatitas. Joje daug dėmesio skiriama naujausiems molekulinės biologijos laimėjimams tiriant ūminio pankreatito patologinę fiziologiją, laboratorinės ir vaizdinės diagnostikos ypatumams, pateikiamas kritinis požiūris į Atlantos klasifikaciją, plačiai aptariami gydymo niuansai.

Parašykite atsiliepimą apie "Ūminis pankreatitas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ūminis pankreatitas, kurią skaitytojams dovanoja Audrius Šileikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audrius Šileikis su knyga Ūminis pankreatitas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ūminis pankreatitas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audrius Šileikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ūminis pankreatitas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ūminis pankreatitas" perkama kartu