0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje" aprašymas

Vadovėlyje "Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje" aprašomi pagrindiniai anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos, darbo komandoje principai, taip pat bendrinių ir vietinių anestetikų klinikinė farmakologija, ligonio parengimas operacijai ir anestezijai, bendrinės ir regioninės anestezijos metodai, ligonio stebėjimo metodai, ūminio pooperacinio ir lėtinio skausmo malšinimo principai, kuriuos turėtų išmanyti išplėstinę anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos programą baigęs slaugytojas.
Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami kontroliniai klausimai, padėsiantys geriau įsidėmėti svarbiausią skyriuje pateiktą informaciją.

Vadovėlis "Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje" skirtas anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojams, studijuojantiems išplėstinę anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos programą.Parašykite atsiliepimą apie "Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Slaugos knygos

Irena Marchertienė, Andrius Macas, Arūnas Gelmanas ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Marchertienė, Andrius Macas, Arūnas Gelmanas ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ūminis skausmas ir jo malšinimas išplėstinėje anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugos praktikoje" perkama kartu