0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Universalioji mašina

  • Nuolaida knygai -42%
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (42%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Universalioji mašina


2021-07-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Universalioji mašina" aprašymas

Anglų rašytojos Ally Kennen knyga „Universalioji mašina“ pasakoja apie nepaprastus trijų vaikų nuotykius su magišku įrenginiu – 3D spausdintuvu, kuris gali atspausdinti... bet ką! Tačiau ne viskas taip paprasta – juk mašina turėjo būti pristatyta kažkam kitam, o ne trims pašėlusiems vaikams...

Vienuolikmetis Olis per klaidą gauna nepaprastą siuntinį. Tai - slapta, magiška mašina - 3D spausdintuvas, kuris turi vardą, gali kalbėti ir gali atspausdinti bet ką, ko tik Olis paprašo. Jis gali atsispausdinti kiečiausią ir naujausi žaislą arba pilną kambarį šokoladinių tortų. Tačiau Olis tenori vieno vienintelio dalyko – tėčio…

Stebuklingai mašinai pakliuvus į Olio, jo brolio Stivio ir vyresniosios sesers Birdės rankas, galima tikėtis bet ko. Jiems teks leistis į pavojingas misijas, patirti begales nuotykių, susidurti su tikra žvalgyba ir net gelbėti žmoniją. Tiesa, nemažai bėdų trijulei pridarys ir sukurtas tėtis... ar bent jau į jį panašus robotas, kuris tik iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip tėtis, o šiaip yra tiesiog visiško chaoso sukėlėjas!

Knyga „Universalioji mašina“ – tai ne tik veiksmo ir nuotykių kupinas pasakojimas, bet ir subtiliu humoru pagardinta istorija apie vaikų draugystę, šeimos ir tėčio ilgesį.

Ally Kennen (g. 1975 m.) – britų rašytoja, kurianti nuotykių romanus vaikams ir paaugliams. Kai kurios jos knygos yra trileriai ar net siaubo romanai. Rašytoja yra pelniusi daug apdovanojimų.

Autorė gimė Somersete ir užaugo nedideliame ūkyje, kur nebuvo nuleidžiamo tualeto ir kasmet reikėjo kovoti su žiurkių antplūdžiais. Prieš tapdama rašytoja, ji studijavo archeologiją ir istoriją Birmingemo universitete. Dirbo archeologe, mokytojo padėjėja mokykloje, sarge muziejuje, taip pat dainavo ir rašė dainas.
Vėliau A. Kennen mokėsi kūrybinio rašymo, o bestudijuodama parašė savo pirmąją knygą, kuri sulaukė didžiulės sėkmės ir buvo nominuota Karnegio apdovanojimui. Jos knygos lyginamos su David Walliams knygomis - jos sudomina net skaityti nemėgstančius vaikus ir įtraukia juos į linksmas, su humoru pasakojamas istorijas.
Autorė gyvena Somersete su vyru, trimis vaikais, šešiomis vištomis ir keturiomis katėmis. Kol kas jokia moteris nėra įveikusi jos rankų lenkimo varžybose.

Iš anglų kalbos vertė Tomas Einoris


  • Autorius: Ally Kennen
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • Formatas: 16x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415579

Parašykite atsiliepimą apie "Universalioji mašina"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Universalioji mašina, kurį parašė Ally Kennen. Siūlome ne tik išsamų Universalioji mašina aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ally Kennen. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Universalioji mašina. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Universalioji mašina dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Universalioji mašina" perkama kartu