0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Universiteto idėja ir akademinė industrija

  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 2,19 €
Kaina knygyne: 5,69 €*
Sutaupote: 3.50 € (62%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Universiteto idėja ir akademinė industrija


2021-06-30 2.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Universiteto idėja ir akademinė industrija" aprašymas

Kultūrologas apžvelgia Universiteto idėjos raidą, esmines aukštojo mokslo tikslų ir modelių sampratas, svarsto, kaip rekonstruoti Lietuvos aukštojo mokslo sistemą, kad universitetai taptų viena reikšmingiausių ateities visuomenės viziją kuriančių intelektualinių institucijų. Knygoje kritiškai aptariamas šiuolaikinis akademinis kontekstas, efektyvumo kulto ir vartotojiškos ideologijos poveikis universitetinei kultūrai.Parašykite atsiliepimą apie "Universiteto idėja ir akademinė industrija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Almantas Samalavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Universiteto idėja ir akademinė industrija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Universiteto idėja ir akademinė industrija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Universiteto idėja ir akademinė industrija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Universiteto idėja ir akademinė industrija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Almantas Samalavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Universiteto idėja ir akademinė industrija" perkama kartu