0

Uolų medus. Sakralinės muzikos takais (DVD)

  • Nuolaida knygai -53%
5.0
(3 įvertinimai)
Internetu: 6,89 €
Knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 7.60 € (53%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2013-02-09 atgaiva

ieškantiems dvasinio grožio, šis filmas maitina...

Informacija

Uolų medus. Sakralinės muzikos takais (DVD)


2020-04-30 6.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Mokslo ir enciklopedijų leidybos centre pirmąkart pristatomas filmas (DVD su tekstų knygele, laikytinas dokumentiniu) , kuriame pasakojama krikščionių liturginės muzikos istorija nuo ištakų iki nūdienos. Žiūrovas kviečiamas įsiklausyti ir pajusti, kaip XXI a. pradžioje gieda krikščionys (katalikai, evangelikai, liuteronai, stačiatikiai) Lietuvoje.


Filmo kūrėjai: kunigas dr. Vilius Sikorskas (scenarijaus autorius ir atlikėjas), Robertas Zamaris (vaizdo režisierius), Birutė Žalalienė (MELC vyresnioji mokslinė redaktorė, projekto vadovė), Rūta Žalalytė (DVD dizainerė), Marius Girutis (DVD programuotojas).


Trukmė - 1 val. 50 min.

2013-02-09

ieškantiems dvasinio grožio, šis filmas maitina...

2013-02-09

Sveikinu, zavesys pagauna beziurint ir besiklausant!!!

2013-02-07

Tiesiog keletas paprasto vartotojo minčių apie "Uolu medų". Vaizdų ramybės idilėje gludinti dieviška kibirkštis, kuri, rodos, įžiebia garsus ar kitokias dermes ir laiką, kuriame yra daug Dievo... Sakr. muzikos srity esu diletantė, bet žiūrėdama reginį ir girdėdama melodiją, keliu klausimą: ar yra sakralios muzikos filosofija?..Arba filosofija sakralioje muzikoje ... Būtų įdomu "pasikapstyti". Dėkui už vaizdo ir garso rezultatą. Tikrai suintrigavo.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu