⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Upė, tekanti atgal

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-05-23 Emilija

Draugai padovanojo su gimtadieniu, kad skaityčiau balsu vaikams. Labai graži knyga ir istorija, skaitėm balsu prieš miegą, tai klausėsi ir septynmetė, ir trečiokas.


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 7.99 SoldOut

Knygos "Upė, tekanti atgal" aprašymas

Privalau eiti toliau, man žūtbūt reikia šlakelio to vandens. Užtektų kelių lašelių, nes jie skirti paukščiui. Mažam paukšteliui, telpančiam į delną. Įvarvinčiau jam į snapą vieną lašą, ir, manau, jo užtektų...

Sakoma, kad yra tokia upė, kurios platūs vandenys teka šimtus kilometrų, kol pradeda sekti, siaurėti ir kilti aukštyn didingo kalno šlaitais, o viršūnėje susitvenkia į baseinėlį didumo sulig puse kriauklės. Tas vanduo yra stebuklingas – jis neleidžia numirti.
Bet kelias į kalną sunkus, dar niekas jo neįveikė.
Mergaitei Hanai reikia stebuklingo vandens, kad pagydytų savo brangiausią turtą – tėvo dovanotą papūgėlę.
Berniukui Tomekui reikia Hanos, nes vos tik ją išvydęs suprato – nuostabesnės niekur nebepamatys.
Kelionė prasideda...

Jeanas-Claude’as Mourlevat šioje istorijoje kalba apie viską – pirmąją meilę, nuotykius, stebuklus, gyvenimo vertybes. Kūrinys, įvertintas įvairiose šalyse trylika apdovanojimų, skirtas tiek jauniesiems paaugliams, tiek šeimai skaityti balsu.

Iš prancūzų kalbos vertė Stasė Banionytė-Gervienė


  • Autorius: Jean-Claude Mourlevat
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 19x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415678

Kiti taip pat domėjosi


2019-05-23

Draugai padovanojo su gimtadieniu, kad skaityčiau balsu vaikams. Labai graži knyga ir istorija, skaitėm balsu prieš miegą, tai klausėsi ir septynmetė, ir trečiokas.

Parašykite atsiliepimą apie "Upė, tekanti atgal"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Upė, tekanti atgal", kurį pristato Jean-Claude Mourlevat. Siūlome ne tik išsamų "Upė, tekanti atgal" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jean-Claude Mourlevat. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Upė, tekanti atgal". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Upė, tekanti atgal" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Upė, tekanti atgal" perkama kartu