0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Upė

Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Upė" aprašymas

Rutė paveldi tėvo namą prie upės. Tėvo ji nepažinojo. Užtat jai gerai pažįstamas skausmas, nereikalingumo ir tuštumos širdyje pojūčiai, noras pabėgti nuo žmonių ir savęs. Bet gal kaip tik upė padės atsakyti į sunkiuosius klausimus: kas yra šeima, kur slypi laimė, kaip įveikti juodus praeities šešėlius, kas suteiktų šilumos ir ramybės?

Pasak latvių publicisto Ilmāro Šlāpino, L. Vinogradovos romaną galima palyginti su filmu, kuriame viskas, ką reikėtų papasakoti ir parodyti, vyksta už kadro arba yra jau įvykę, ir mes tik stebime žmonių veidus, figūras, judesius, girdime pokalbių nuotrupas, bet jaučiame tokį intensyvumą, kokio neišgautum jokiomis ašarų ar įtemptų gaudynių scenomis, netikėtais siužeto posūkiais. Gelmės įspūdį kurti padeda trumpi, gryni sakiniai be ypatingų gražmenų.

Svarbieji knygos „Upė“ veikėjai – traumų paženklinti likimai. Ir, žinoma, upė, kurioje galima išvysti save. Ji į paviršių išplukdo, ko nenorime matyti. Upė kaip gyvenimas ir gyvenimas kaip upė.

Laura Vinogradova (g. 1984) – latvių prozininkė, knygų vaikams ir suaugusiesiems autorė. „Upė“ – Europos Sąjungos literatūros premijos laureatė (2021).


  • Autorius: Laura Vinogradova
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222616
  • Vertėjas: Audrius Musteikis
  • Iš kokios kalbos versta: latvių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Upė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Upė", Laura Vinogradova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laura Vinogradova su knyga "Upė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Upė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Vinogradova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Upė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Upė" perkama kartu