0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Urvinės istorijos. Po šimts mamutų, man šąla uodega!

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Urvinės istorijos. Po šimts mamutų, man šąla uodega!


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.59 SoldOut
Knygos "Urvinės istorijos. Po šimts mamutų, man šąla uodega!" aprašymas
Garsusis tyrinėtojas Kaplys Akmenopolio gyventojams praneša sensacingą naujieną: tolimajame Ledynžemyje jis pastebėjo vaikštantį kalną! Tai bent ūsuota istorija! Džeronimas Stiltonutas nusprendžia drauge su tyrinėtoju leistis į tolimą ekspediciją ir atskleisti šio kalno paslaptį!

Džeronimo Stiltono knygų serija "Urvinės istorijos".
Priešistorinėje Akmenopolio gyvenvietėje gyvena Džeronimas Stiltonutas, intelektualios išvaizdos graužikas pasišiaušusiu kailiuku. Kartu su juo ir jo urviniais draugais patirsite nepaprastai juokingų nuotykių. Jums reikės susitarti su tingiais dinozaurais, gebančiais privirti košės, taip pat teks susidurti su baimę keliančiais tigrais aštriais kaip kalavijai dantimis!

Iš anglų kalbos vertė Lina Gaučytė

  • Autorius: Džeronimas Stiltonas
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 14x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978995523947

Parašykite atsiliepimą apie "Urvinės istorijos. Po šimts mamutų, man šąla uodega!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Džeronimą Stiltoną

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Urvinės istorijos. Po šimts mamutų, man šąla uodega!, kurį parašė Džeronimas Stiltonas. Siūlome ne tik išsamų Urvinės istorijos. Po šimts mamutų, man šąla uodega! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Džeronimas Stiltonas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Urvinės istorijos. Po šimts mamutų, man šąla uodega!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Urvinės istorijos. Po šimts mamutų, man šąla uodega! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Urvinės istorijos. Po šimts mamutų, man šąla uodega!" perkama kartu