0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Urvinės istorijos. Saugokite uodegas, krenta meteoritai!

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 1.40 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Urvinės istorijos. Saugokite uodegas, krenta meteoritai!


2021-05-31 5.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Urvinės istorijos. Saugokite uodegas, krenta meteoritai!" aprašymas

Nauja Džeronimo Stiltono knygų serija "Urvinės istorijos".

Priešistorinėje Akmenopolio gyvenvietėje gyvena Džeronimas Stiltonutas, intelektualios išvaizdos graužikas pasišiaušusiu kailiuku. Kartu su juo ir jo urviniais draugais patirsite nepaprastai juokingų nuotykių. Jums reikės susitarti su tingiais dinozaurais, gebančiais privirti košės, taip pat teks susidurti su baimę keliančiais tigrais aštriais kaip kalavijai dantimis!


"Saugokite uodegas, krenta meteoritai!" - antroji naujosios serijos knyga.


Akmenopolio gyventojus pakirto paslaptinga pilvo skausmo epidemija. Tam, kad sužinotų stebuklingo gydomojo gėrimo receptą, Džeronimas privalo keliauti per pelkes į Atminties urvą.

Keliaujant jį užpuola šikšnosparniai vilkolakiai, jam tenka bėgti nuo būrio milžiniškų skorpionų ir galiausiai susidurti su nuožmiu urviniu lokiu!


Iš anglų kalbos vertė Lina Gaučytė


  • Autorius: Džeronimas Stiltonas
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 14x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239031

Parašykite atsiliepimą apie "Urvinės istorijos. Saugokite uodegas, krenta meteoritai!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Džeronimą Stiltoną

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Urvinės istorijos. Saugokite uodegas, krenta meteoritai!, kurį parašė Džeronimas Stiltonas. Siūlome ne tik išsamų Urvinės istorijos. Saugokite uodegas, krenta meteoritai! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Džeronimas Stiltonas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Urvinės istorijos. Saugokite uodegas, krenta meteoritai!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Urvinės istorijos. Saugokite uodegas, krenta meteoritai! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Urvinės istorijos. Saugokite uodegas, krenta meteoritai!" perkama kartu