0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Urvinis žmogus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 10.99 SoldOut
Knygos "Urvinis žmogus" aprašymas

Viena didžiausių žudiko medžioklių Norvegijos kriminalinėje istorijoje Jørn Lier Horst romane "Urvinis žmogus".

Šįkart mirtis įsikuria vyriausiojo inspektoriaus Viljamo Vistingo kaimynystėje.

Per kelis namus nuo Vistingo namų randamas miręs žmogus, jau keturis mėnesius sėdintis priešais įjungtą televizorių. Jo beveik mumifikuotas kūnas buvo rastas tik todėl, kad jis nesumokėjo komunalinių mokesčių.

Iš pirmo žvilgsnio neatrodo, kad mirtis būtų smurtinė. Vigas Hansenas gyveno kaip atsiskyrėlis, nebendravo su kaimynais. Ar žmonės prarado bendruomeniškumo jausmą ir jų nedomina tie, kurie įsikūrę šalia? Ar visuomenės susvetimėjimas - didžiausia Norvegijos visuomenės rykštė? Ar dėl šios priežastis niekas nepastebėjo vienišo vyro mirties?


Apie vienišo vyro mirtį nepraneša nei spauda, nei televizija, tačiau ši mirtis sudomina žurnalistę Vistingo dukterį Liną. Ji nori papasakoti apie šį tragišką įvykį ir parašyti straipsnių seriją apie visuomenės susvetimėjimą, abejingumą ir prarastus šalia gyvenančių žmonių tarpusavio ryšius. Ji nori sužinoti, koks žmogus buvo Vigas Hansenas. Kaip galima būti tokiam vienišam ir visų pamirštam, kad praeina keturi mėnesiai, kol kas nors atsitiktinai sužino, kad tu miręs?


Tuo pat metu policija gauna dar vieną pranešimą apie mirtį. Kalėdinių eglučių kirtimvietėje po sniegu randamas dar vienas jau kelis mėnesius miręs vyras. Vistingui kelia įtarimą šios dvi tarpusavyje tarsi nesusijusios mirtys. Vyriausiojo inspektoriaus nuojauta dažniausiai nemeluoja. Du vyrai mirę jau keturis mėnesius ir niekas jų nepasigedo. Kas bendro tarp šių dviejų visuomenės atstumtųjų?


Tuo metu, kai Vistingas stengiasi nustatyti antrojo vyro tapatybę, jo dukra atlieka savo žurnalistinį tyrimą siekdama atkurti Vigo Hanseno gyvenimo istoriją. Tikri detektyvo mėgėjai neapsiriks sakydami, kad šios dvi mirtys negali būti nesusiję...


Iš norvegų kalbos vertė Justė Nepaitė

  • Autorius: Jorn Lier Horst
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 380
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094790997

Parašykite atsiliepimą apie "Urvinis žmogus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Urvinis žmogus, kurią skaitytojams dovanoja Jorn Lier Horst. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jorn Lier Horst su knyga Urvinis žmogus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Urvinis žmogus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jorn Lier Horst. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Urvinis žmogus palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Urvinis žmogus" perkama kartu