0

Ūsuotos istorijos. Musių šerbetas grafui

Informacija

Ūsuotos istorijos. Musių šerbetas grafui


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ūsuotos istorijos. Musių šerbetas grafui" aprašymas
"Musių šerbetas grafui" - aštuntoji "Ūsuotų istorijų" serijos knyga.

Kodėl leidausi, kad mane nusitemptų į Transpelakiją, į grafo Vlado rūmus? Ten rūkas toks tirštas, kad toliau nosies galiuko nieko nematyti, o nuo gyventojų trenkia česnakais! Brrr... kalbama, kad jie atbaido vampyrus...

Vertė Lina Gaučytė

Parašykite atsiliepimą apie "Ūsuotos istorijos. Musių šerbetas grafui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Džeronimą Stiltoną

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ūsuotos istorijos. Musių šerbetas grafui, kurį parašė Džeronimas Stiltonas. Siūlome ne tik išsamų Ūsuotos istorijos. Musių šerbetas grafui aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Džeronimas Stiltonas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ūsuotos istorijos. Musių šerbetas grafui. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ūsuotos istorijos. Musių šerbetas grafui dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ūsuotos istorijos. Musių šerbetas grafui" perkama kartu