0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-12-15 Migle

Liuks knyga

Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.49 SoldOut
Knygos "Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis" aprašymas
"Mielieji bičiuliai graužikai, čia, Naujapelyje, Pelių saloje, visos mano knygos yra bestseleriai! Nejaugi nieko apie jas negirdėjote? Tai juokingos istorijos, švelnesnės už mocarelą, skanesnės už grovieros sūrį, gardesnės už gorgoncolą... Tai tiesiog ūsuotos istorijos, Džeronimo Stiltono žodis!

"Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis" - tai pirmoji serijos "Ūsuotos istorijos" knyga.

"Nosterpelėnas išpranašavo viską, net ir pasaulio pabaigos datą! Aš norėjau išleisti šį rankraštį, tačiau per Pelėforto knygų mugę nutiko keistas dalykas..." ("Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis")


2013-12-15

Liuks knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis, kurią skaitytojams dovanoja Džeronimas Stiltonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Džeronimas Stiltonas su knyga Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džeronimas Stiltonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ūsuotos istorijos. Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis" perkama kartu