0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Utopija. Laiškai aktoriams

Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Utopija. Laiškai aktoriams" aprašymas

XX amžiaus teatro palikimas - Teatro tekstų biblioteka - tai serija knygų, supažindinančių skaitytojus su žymiausias pasaulio teatro kūrėjais bei jų tekstais, turėjusiais Įtakos teatro radai ir pokyčiams. Serija skiriama visiems, kurie studijuoja teatro meną ir domisi jo istorija bei dabartimi.

Krystianas Lupa (g. 1943) - lenkų režisierius, scenografas, dramaturgas ir pedagogas, padaręs įtaką daugybei teatralų pasaulyje, išugdęs naują Lenkijos teatro kūrėjų kartą ir vadinamas vienu iškiliausių šiandien gyvenančiu Europos teatro režisieriumi.

„Utopija. Laiškai aktoriams“ - jau knygos pavadinimas byloja apie jos adresatą. Ir apie įkvėpimo šaltinį. Utopija - vienas iš Lupos kūrybos rakta žodžių.

Knygą, parašytą dienoraščio forma, galima sąlygiškai suskirstyti į dvi dalis. Pirmoji skirta aktoriaus kūrybinei kelionei link savo personažo nuo repeticijų pradžios iki spektaklio premjeros. Antrojoje kalbama apie tai, kaip aktoriui išsaugoti šios kelionės idėją ir kiekvieną kartą ją atnaujinti, kai spektaklis jau vaidinamas.

Utopija nėra tik profesionalus praktinis vadovas aktoriams. Tai knyga, siūlanti platesnį akiratį. Joje kalbama apie asmenybės saviugdą ir išsakoma savita kuriančio žmogaus filosofija. Esminis jos aspektas - tai kūrybos akto prilyginimas „susitikimui su NEŽINOMU"...

Audronis Liuga

Iš lenkų kalbos vertė Živilė Pipinytė


  • Autorius: Krystian Lupa
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 150
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098205176

Parašykite atsiliepimą apie "Utopija. Laiškai aktoriams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie kiną, teatrą

Krystian Lupa parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Utopija. Laiškai aktoriams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Utopija. Laiškai aktoriams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Utopija. Laiškai aktoriams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Utopija. Laiškai aktoriams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Krystian Lupa tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Utopija. Laiškai aktoriams" perkama kartu