0

Pirkėjų atsiliepimai

Utopinė mokykla

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Utopinė mokykla" aprašymas

Kartais pasaulyje viskas apvirsta aukštyn kojomis, kai tie, kurie gyvenime mums yra svarbiausi, pradingsta. Apie tai, kur draugo netektis nuvedė Paršelį Migelį, sužinosite šioje knygoje.

Suvoksite, kad gigantiškiausi dalykai prasideda nuo mažiausių žingsnelių, o viltis visada suteikia jėgų patiems netikėčiausiems sprendimams ir utopiškiausioms svajonėms.


  • Autorius: Edita Lei, Ana Lu
  • Leidėjas: Aridėja
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • Formatas: 24x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099600833

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Utopinė mokykla"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Utopinė mokykla", kurį pristato Ana Lu, Edita Lei. Siūlome ne tik išsamų "Utopinė mokykla" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ana Lu, Edita Lei. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Utopinė mokykla". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Utopinė mokykla" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Utopinė mokykla" perkama kartu