⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža

2023-09-30 19.49 InStock
Į krepšelį

Knygos " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža" aprašymas

Lietuvių ir ukrainiečių tautų draugystė prasidėjo tautinio išsivadavimo kovose už nepriklausomybę. Lietuviai visada laikė ukrainiečius sąjungininkais. Ukrainiečių ir lietuvių rašytojai nuo seno bendravo. Pirmieji susitikimai su Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigėjais ir Ukrainoje besikuriančių neformalių judėjimų pradininkais vyko Sąjūdžio steigiamojo suvažiavimo išvakarėse, 1988-aisiais.

Apybraižoje „Už jūsų ir mūsų laisvę“ pasakojama apie Lietuvos Sąjūdžio ir Ukrainos Liaudies Rucho veiklą siekiant Lietuvos ir Ukrainos nepriklausomybės, Lietuvos ir Ukrainos sąsajas ir ryšius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža", Mykola Porovskis, Petras Vaitiekūnas, Virgilijus Juozas Čepaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mykola Porovskis, Petras Vaitiekūnas, Virgilijus Juozas Čepaitis su knyga " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mykola Porovskis, Petras Vaitiekūnas, Virgilijus Juozas Čepaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža" palikti ir jūs.

 


Dažnai su " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža" perkama kartu