0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,49 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (12%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža


2021-06-30 19.49 InStock
Į krepšelį
Knygos " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža" aprašymas

Lietuvių ir ukrainiečių tautų draugystė prasidėjo tautinio išsivadavimo kovose už nepriklausomybę. Lietuviai visada laikė ukrainiečius sąjungininkais. Ukrainiečių ir lietuvių rašytojai nuo seno bendravo. Pirmieji susitikimai su Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigėjais ir Ukrainoje besikuriančių neformalių judėjimų pradininkais vyko Sąjūdžio steigiamojo suvažiavimo išvakarėse, 1988-aisiais.

Apybraižoje „Už jūsų ir mūsų laisvę“ pasakojama apie Lietuvos Sąjūdžio ir Ukrainos Liaudies Rucho veiklą siekiant Lietuvos ir Ukrainos nepriklausomybės, Lietuvos ir Ukrainos sąsajas ir ryšius.Parašykite atsiliepimą apie " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža, kurią skaitytojams dovanoja Mykola Porovskis, Petras Vaitiekūnas, Virgilijus Juozas Čepaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mykola Porovskis, Petras Vaitiekūnas, Virgilijus Juozas Čepaitis su knyga Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mykola Porovskis, Petras Vaitiekūnas, Virgilijus Juozas Čepaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža palikti ir jūs.

 


Dažnai su " Už jūsų ir mūsų laisvę. Apybraiža" perkama kartu