⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Už Tautą ir Vadą. 1-osios SS tankų divizijos „Leibstandarte SS Adolf Hitler“ veterano memuarai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-22 Vytautas


2022-09-30 8.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Už Tautą ir Vadą. 1-osios SS tankų divizijos „Leibstandarte SS Adolf Hitler“ veterano memuarai" aprašymas

Vienus iš jūsų gali suintriguoti, kitus - šokiruoti šios knygos "Už Tautą ir Vadą. 1-osios SS tankų divizijos Leibstandarte SS Adolf Hitler veterano memuarai" pavadinime esančios dvi raidės - SS. Tai Vokietijos nacionalsocialistinės darbininkų partijos sukarintos organizacijos Schutzstaffel pavadinimas. Ji visiškai pelnytai buvo pripažinta nusikalstama. Koncentracijos stovyklų apsaugos daliniai, civilius žudžiusios Einsatzgruppen... Nuodėmių skraistė gaubia ir SS organizacijai priklausiusią SS kariuomenę (Waffen-SS), nors jos pagrindinė užduotis buvo tiesiog kovoti fronte. Vis tiktai... tai buvo Vokietijos elitinė kariuomenės dalis.

1-oji SS tankų divizija „Leibstadart Adolf Hitler" (1. SS-Panzer-Division Leibstandarte SS Adolf Hitler) - viena žinomiausių SS kariuomenės divizijų. Būtent šios divizijos istoriją mes išgyvename knygos puslapiuose kartu su jaunu kariu ir viską matome šio jaunuolio akimis. | ilgą sąrašą tektų surašyti visas šalis, kurias minėta tankų divizija pervažiavo savo vikšrais, ir mūšius, kuriuose ji kovojo. Norėdami sekti visas 1-osios SS tankų divizijos „Leibstadart Adolf Hitler" „keliones" po Europą ir Rusijos platybes, turėtumėte šalia knygos pasidėti ir žemėlapį. Ši divizija dalyvavo ir mūšyje ties Prochorovka - viename didžiausių tankų mūšių, tačiau atsiminimų autorius Ervinas pirmąkart buvo sužeistas dar iki šio mūšio - jau pačiomis pirmosiomis Kursko mūšio dienomis.

Knyga "Už Tautą ir Vadą" savo dvasia primena E. M. Remarko kūrinius - šiek tiek karių buities, šiek tiek meilės, saikingai batalinių scenų, purvo, skausmo, kraujo ir tarp knygos eilučių įskaitomo liūdesio. Knygoje šiurpius mirties vaizdus kinematografiškai keičia humoro scenos. Ervino - laimės kūdikio, kuriam viso karo metu ne kartą gyvybę stebuklingai išsaugojo „jį globojęs angelas" - pasakojimas nuoširdus ir jautrus: jokios ideologijos, jokių pateisinimų ir pasiteisinimų, tik vieno jaunuolio, išgyvenusio karą mūšio lauke, istorija.

Iš anglų kalbos vertė Algis Švenčionis


  • Autorius: Erwin Bartmann
  • Leidėjas: Totas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099593302

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-22

2020-09-13

Parašykite atsiliepimą apie "Už Tautą ir Vadą. 1-osios SS tankų divizijos „Leibstandarte SS Adolf Hitler“ veterano memuarai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Erwin Bartmann pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Už Tautą ir Vadą. 1-osios SS tankų divizijos „Leibstandarte SS Adolf Hitler“ veterano memuarai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Už Tautą ir Vadą. 1-osios SS tankų divizijos „Leibstandarte SS Adolf Hitler“ veterano memuarai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Už Tautą ir Vadą. 1-osios SS tankų divizijos „Leibstandarte SS Adolf Hitler“ veterano memuarai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Už Tautą ir Vadą. 1-osios SS tankų divizijos „Leibstandarte SS Adolf Hitler“ veterano memuarai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Erwin Bartmann tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Už Tautą ir Vadą. 1-osios SS tankų divizijos „Leibstandarte SS Adolf Hitler“ veterano memuarai" perkama kartu