0

Pirkėjų atsiliepimai

Už uždarų durų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.99 SoldOut

Knygos "Už uždarų durų" aprašymas

„Už uždarų durų“ yra antroji serijos apie detektyvę Luisą Smit knyga, kurią sukūrė „New York Times“ bestselerių autorė Elizabeth Haynes. Pirmoji dalis – „Po tyliuoju mėnuliu“. Šį kartą autorė pristato dar tamsesnę istoriją ir imasi atskleisti brutalią prekybos žmonėmis realybę.

Prieš dešimtmetį Luisa Smit dar tebuvo konsteblė ir patruliavo gatvėse. Tuo metu ji įsitraukė į paauglės dingimo bylą. Atostogų metu Graikijoje dingo penkiolikmetė Skarletė Reinsford. Policijai taip ir nepavyko išsiaiškinti, kas nutiko merginai. Ji pabėgo ar buvo pagrobta? Luisa Smit bylos nesėkmę priėmė asmeniškai ir ilgus metus neišmetė iš galvos.

Specialiojo skyriaus pareigūnai atliko kratą viešnamyje ir čia surado be žinios dingusią Skarletę. Būtų per švelnų sakyti, kad detektyvė Lu nustebo. Jos skyriaus detektyvė seržantė Semė Holends padeda Specialiajam skyriui išsiaiškinti, kur visą tą laiką buvo mirusia laikyta mergina ir kodėl jos šeima nesidžiaugia atsiradusia dukra?

Tuo metu Luisa tiria keletą karštų bylų. Miestelyje buvo žiauriai sumuštas vaikinas, taip pat nužudytas baro savininkas. Detektyvai bando suprasti ar šie nusikaltimai susiję ir netikėtai pradeda aiškėti, kad naujos bylos siejasi ir su Skarlete.

Knygos „Už uždarų durų“ istorijoje sutinkame dvi stiprias veikėjas. Luisa Smit – karjeros siekianti ambicinga detektyvė, kurios asmeninis gyvenimas atskleidžia trapią ir pažeidžiamą pusę. Skarletė Reinsford – prekybos žmonėmis auka, kuri pamažu išpainioja susivijusias gijas ir atskleidžia siaubingus dalykus. Elizabeth Haynes serija išsiskiria policijos darbo vaizdavimu. Autorė įtraukia apklausos protokolus ir kitus dokumentus, kurie istoriją padaro dar realesnę. Rašytoja nepagailėjo skaitytojų – sukūrė daugybę siužeto vingių, įtampos ir stiprių personažų.

Elizabeth Haynes – britų rašytoja gyvenanti Rytų Anglijoje. Autorė pasakoja, kad istorijas ji rašė kiek tik save prisimena. Būdama trylikos metų Elizabeth nusipirko dėvėtą rašomąją mašinėlę, kurią vos pakėlė. Tačiau kartu su įrenginiu ji praleido daugybę šaunių dienų. Tiesiog rašė.
2005-tais metais draugė autorei parodė „National Novel Writing Month“ svetainę. Tai interneto puslapis, kuris paskelbė iššūkį parašyti 50 tūkstančių žodžių per vieną lapkričio mėnesį. Iššūkis nesiūlė jokio prizo, išskyrus galimybę galiausiai save pavadinti rašytoju. Elizabeth Haynes sėdo ir parašė trilerį apie serijinį žudiką. Čia pat išmoko pamoką, kad blogiukai negali vadintis pažįstamų žmonių vardais. Autorė dalyvavo iššūkyje kiekvienais metais ir jo dėka galiausiai gimė tarptautinis bestseleris „Į tamsiausią kampą“. Šiuo metu ji yra išleidusi šešias knygas.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė


  • Autorius: Elizabeth Haynes
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139010

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Už uždarų durų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Už uždarų durų", Elizabeth Haynes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Elizabeth Haynes su knyga "Už uždarų durų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Už uždarų durų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elizabeth Haynes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Už uždarų durų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Už uždarų durų" perkama kartu