0
Uždaryk duris iš kitos pusės
9.99 InStock

Uždaryk duris iš kitos pusės

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Uždaryk duris iš kitos pusės

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786090138564

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Atėjo laikas išsiaiškinti, kodėl savęs nemylime, ir išmokti vėl pamilti. Pirmiausia turime atsispirti mums į stiklinę pilamiems nuodams ir be baimės nubrėžti asmenines ribas. Jei ant kūno mėlynių nematyti, dar nereiškia, kad mums viskas klojasi puikiai. Laikas pripažinti sieloje žiojinčias žaizdas. Kad moters savivertė sustiprėtų, pleistro neužteks. Reikia ne tik išvalyti žaizdą, bet ir atrasti būdų, kaip ją apsaugoti nuo toliau pilamos druskos“, – sako autorė.

Nors nepalieka žaizdų ar mėlynių, emocinis smurtas žeidžia nė kiek ne mažiau. Knygoje „Uždaryk duris iš kitos pusės“ koučingo specialistė Daiva Babilevičienė padės atpažinti toksiškus, emociškai žudančius santykius ir užbaigti tai.

Laikas išsiaiškinti ir suprasti, kodėl nemylime savęs? Kodėl tapome aukomis ir kas aukas sieja? Kuo jos panašios? Ir kaip užbaigti tai, kas skaudina? Tik tai padarius, bus įmanoma pakilti naujam gyvenimui. Daiva Babilevičienė įsitikinusi: mes pajėgūs atsispirti nuolat pilamiems nuodams.

Kaip išsigydyti šias nematomas žaizdas ir randus? Pirmas žingsnis tvirtos savivertės link – savianalizė, antrasis - tolerancijos skaudinamiems dalykams mažinimas. Puslapis po puslapio įgusi atpažinti toksiškus žmones šeimoje ar partnerystėje, tarp draugų, giminaičių, darbe, visuomenėje ir išsivaduoti iš jų įtakos.

Nuo emocinio ir psichologinio smurto neapsaugotas niekas. Visi gali tapti aukomis. Autorė sako, kad knyga „Uždaryk duris iš kitos pusės“ – tai jos patirties ir ieškojimų kelias, į kurį ji kviečia ir savo skaitytojas. Kartu su autore sužinosime, kodėl tampama emocinio smurto auka ir kaip to išvengti. Galiausiai pakalbėsime apie tai, kaip po negatyvios patirties atsitiesti, išmokti gerbti save ir iš naujo pamilti gyvenimą.

Daiva Babilevičienė – saviugdos konsultantė, sąmoningo ir autentiško gyvenimo koučingo specialistė. Moteris praktikuoja kognityvinę elgesio terapiją ir moko jos savo seminaruose. Nuo 2013 m. ji kuria tinklaraštį „Būk Įkvėpta“, kuriame dalinasi savo gyvenimo kelyje išbandytomis praktikomis bei įžvalgomis. Nuolat tobulėjanti moteris šiandien veda seminarus vidinės pilnatvės ieškančioms moterims. Labiausiai darbe ją džiugina grįžtamasis ryšys ir galimybė padėti kitoms atrasti savo kelią, įžiebti pirmyn vedančią vidinę ugnį.


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu