0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Uždaryk duris iš kitos pusės

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 1.70 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Beata G.

Super autorė ir super knyga


2022-01-31 10.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Uždaryk duris iš kitos pusės" aprašymas

„Atėjo laikas išsiaiškinti, kodėl savęs nemylime, ir išmokti vėl pamilti. Pirmiausia turime atsispirti mums į stiklinę pilamiems nuodams ir be baimės nubrėžti asmenines ribas. Jei ant kūno mėlynių nematyti, dar nereiškia, kad mums viskas klojasi puikiai. Laikas pripažinti sieloje žiojinčias žaizdas. Kad moters savivertė sustiprėtų, pleistro neužteks. Reikia ne tik išvalyti žaizdą, bet ir atrasti būdų, kaip ją apsaugoti nuo toliau pilamos druskos“, – sako autorė.

Nors nepalieka žaizdų ar mėlynių, emocinis smurtas žeidžia nė kiek ne mažiau. Knygoje „Uždaryk duris iš kitos pusės“ koučingo specialistė Daiva Babilevičienė padės atpažinti toksiškus, emociškai žudančius santykius ir užbaigti tai.

Laikas išsiaiškinti ir suprasti, kodėl nemylime savęs? Kodėl tapome aukomis ir kas aukas sieja? Kuo jos panašios? Ir kaip užbaigti tai, kas skaudina? Tik tai padarius, bus įmanoma pakilti naujam gyvenimui. Daiva Babilevičienė įsitikinusi: mes pajėgūs atsispirti nuolat pilamiems nuodams.

Kaip išsigydyti šias nematomas žaizdas ir randus? Pirmas žingsnis tvirtos savivertės link – savianalizė, antrasis - tolerancijos skaudinamiems dalykams mažinimas. Puslapis po puslapio įgusi atpažinti toksiškus žmones šeimoje ar partnerystėje, tarp draugų, giminaičių, darbe, visuomenėje ir išsivaduoti iš jų įtakos.

Nuo emocinio ir psichologinio smurto neapsaugotas niekas. Visi gali tapti aukomis. Autorė sako, kad knyga „Uždaryk duris iš kitos pusės“ – tai jos patirties ir ieškojimų kelias, į kurį ji kviečia ir savo skaitytojas. Kartu su autore sužinosime, kodėl tampama emocinio smurto auka ir kaip to išvengti. Galiausiai pakalbėsime apie tai, kaip po negatyvios patirties atsitiesti, išmokti gerbti save ir iš naujo pamilti gyvenimą.

Daiva Babilevičienė – saviugdos konsultantė, sąmoningo ir autentiško gyvenimo koučingo specialistė. Moteris praktikuoja kognityvinę elgesio terapiją ir moko jos savo seminaruose. Nuo 2013 m. ji kuria tinklaraštį „Būk Įkvėpta“, kuriame dalinasi savo gyvenimo kelyje išbandytomis praktikomis bei įžvalgomis. Nuolat tobulėjanti moteris šiandien veda seminarus vidinės pilnatvės ieškančioms moterims. Labiausiai darbe ją džiugina grįžtamasis ryšys ir galimybė padėti kitoms atrasti savo kelią, įžiebti pirmyn vedančią vidinę ugnį.  • Autorius: Daiva Babilevičienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138564

2021-05-14

Super autorė ir super knyga

2021-05-10

Nuostabi knyga, atverianti akis ir padedanti pažvelgti į save iš kito požiūrio kampo. Autorė nesmerkia, nemoko, neaiškina, tačiau subtiliai pasiūlo alternatyvų požiūri į savo (ar pažįstamų moterų) problemas.

2020-11-29

Didelis ačiū autorei už puikią knygą!

Parašykite atsiliepimą apie "Uždaryk duris iš kitos pusės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

Daiva Babilevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Uždaryk duris iš kitos pusės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Uždaryk duris iš kitos pusės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Uždaryk duris iš kitos pusės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Uždaryk duris iš kitos pusės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Babilevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Uždaryk duris iš kitos pusės" perkama kartu