0

Uždraustas sielvartas

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 11,79 €*
Sutaupote: 2.40 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Uždraustas sielvartas

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14 x 21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9789955291794

2020-10-31 9.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Uždraustas sielvartas" aprašymas

Neišsakytas aborto skausmas
Uždraustas sielvartas stipriai, įžvalgiai ir jautriai atskleidžia mintį, kad įsčiose užgimusios gyvybės sunaikinimas sumenkina visos žmonijos gyvenimo vertę, o moters gyvenime sukelia tokias pasekmes, kokių ji net nesitikėjo. Abortas nėra tik paprasta „procedūra“. Tai nėra eilinis „įvykis“. Abortas – visą gyvenimą pakeičiantis veiksmas. Ši knyga padės geriau suprasti poabortines problemas ir paaiškins simptomus, iškylančius nuslopinus gedulą ir jausmus bei padės žengti sveikimo keliu. Tačiau ji nėra vadovėlis, „kaip“ pasveikti po aborto. Jos tikslas – atidengti aborto sielvarto šydą, mūsų kultūroje klaidingai suprantamą ar net ignoruojamą, ir padėti kelyje į išgijimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Uždraustas sielvartas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Uždraustas sielvartas, kurią skaitytojams dovanoja Theresa Burke, David C. Reardon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Theresa Burke, David C. Reardon su knyga Uždraustas sielvartas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Uždraustas sielvartas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Theresa Burke, David C. Reardon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Uždraustas sielvartas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Uždraustas sielvartas" perkama kartu