0

Pirkėjų atsiliepimai

Užduočių, skirtų pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui, rinkinys (knyga su defektais)

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Užduočių, skirtų pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui, rinkinys (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Leidinys skirtas bendrojo lavinimo vidurinių mokyklų ir gimnazijų abiturientams, siekiantiems įtvirtinti įgytas matematikos mokslo žinias, geriau pasirengti valstybiniam egzaminui.

Šis uždavinių rinkinys susideda iš 825 uždavinių, apimančių visas matematikos brandos egzamino programos (2004 - 2006 m.m.) temas. Visos užduotys yra su pasirenkamuoju atsakymu. Pateikti 5 kiekvieno uždavinio atsakymai, iš kurių teisingas vienas. Atsakymai parinkti atsižvelgiant į galimas moksleivių klaidas. Užduotys įvairios, jas spręsdami moksleiviai turėtų išsiaiškinti savo matematinių žinių spragas. Gausu uždavinių, skirtų tiesiog pagrindinėms žinioms, taisyklėms, apibrėžimams bei teoremoms pakartoti ir įtvirtinti. Tačiau yra ir tokių užduočių, kurioms išspręsti reikia kūrybiško teorinių žinių taikymo, gebėjimo analizuoti ir sisteminti.

Uždavinyno pabaigoje moksleiviai ras pagrindines matematikos formules ir taisykles, kurių dažnai prireikia sprendžiant uždavinius.


  • Autorius: Vaidotas Mockus
  • Leidėjas: V. Mockaus įmonė
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 156
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9799955937998-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Užduočių, skirtų pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui, rinkinys (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Leidiniai egzaminams pasiruošti


Dažnai su "Užduočių, skirtų pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui, rinkinys (knyga su defektais)" perkama kartu