⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mažųjų užduotėlės su daugybe lipdukų

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažųjų užduotėlės su daugybe lipdukų" aprašymas

Atsiversk šią nuostabią knygelę ir smagiai praleisk vakarą: čia daugybė įvairių juokingų ir įdomių užduočių. Pabaik piešti paveikslėlius ir priklijuok lipdukus, kur reikia arba kur nori. Pabandyk, bus smagu!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955079101

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažųjų užduotėlės su daugybe lipdukų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažųjų užduotėlės su daugybe lipdukų", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mažųjų užduotėlės su daugybe lipdukų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažųjų užduotėlės su daugybe lipdukų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažųjų užduotėlės su daugybe lipdukų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažųjų užduotėlės su daugybe lipdukų" perkama kartu