0

Pirkėjų atsiliepimai

Užeina kartą arklys į barą (knyga su defektais)

Kaina: 3,19 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 3.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Užeina kartą arklys į barą (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

– Noriu, – išbėrė jis, – kad į mane pasižiūrėtumei. Kad gerai gerai įsižiūrėtumei, o po to pasakytumei.
– Ką pasakyčiau?
– Ką matei.

Tokiu miglotu prašymu švęsdamas 57-ąjį gimtadienį komikas Dovelis Grinšteinas kviečia seniai matytą draugą, buvusį teisėją Avišajų Lazarą į stendapo vakarą mažame Izraelio miestelyje. Avišajaus laukia sunki užduotis, nes Dovelio pasirodymas nenuspėjamas – ką tik laidęs juokelius staiga pradeda užgaulioti svečius, žalotis, garsiai su savimi kalbėtis, dalytis skaudžiais prisiminimais iš karinės stovyklos, detaliai pasakoti apie patirtą smurtą ir jį labiausiai vaikystėje sukrėtusį įvykį. Anekdotais atskiesta asmeninė drama sulaukia įvairių publikos reakcijų: vieni kvatojasi balsu, kiti tvardosi nesusijuokę, gailestingai šypsosi ar pasipiktinę išeina. O Avišajus stoja į vidinę akistatą su savimi dėl vaikystėje likimo valiai palikto draugo ir svarsto, kaip reikės žodžiais įvardyti tai, ką dabar išvydo...

Davidas Grossmanas (g. 1954) – šiuolaikinis Izraelio rašytojas, pelnęs tarptautinę šlovę, pripažintas vienu garsiausių didžiųjų pasaulio romanistų, aktyvus kovotojas už taiką. Jo knygos išverstos į daugiau nei 36 pasaulio kalbas, iš viso apdovanotos net 17 reikšmingų premijų. 2017 m. Grossmanui ir vertėjai Jessicai Cohen įteiktas „Man Booker International“ prizas už knygą „Užeina kartą arklys į barą“, taip pat 2018 m. autorius įvertintas prestižine Izraelio premija už nuopelnus literatūrai ir poezijai.


 • Izraelio premija už nuopelnus literatūrai ir poezijai
 • 2017 Man Booker International premija

 • Pavadinimas originalo kalba: Sus echad nichnas lebar
 • Autorius: Davis Grossman
 • Leidėjas: Sofoklis
 • Išleidimo metai: 2018
 • Knygos puslapių skaičius: 192
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094442599-BR
 • Vertėjas: Olga Lempert

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Užeina kartą arklys į barą (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Užeina kartą arklys į barą (knyga su defektais)", Davis Grossman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Davis Grossman su knyga "Užeina kartą arklys į barą (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Užeina kartą arklys į barą (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Davis Grossman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Užeina kartą arklys į barą (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Užeina kartą arklys į barą (knyga su defektais)" perkama kartu