0

Užkopus į varpų bokštą

Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Užkopus į varpų bokštą

  • Leidėjas: Dusetų kultūros fondas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9786099613000

2021-03-31 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Užkopus į varpų bokštą" aprašymas

Varpai, sukaupę savyje technologijos, dailės, istorinės atminties ir net raštijos verčių aspektus, yra labai vertingi kultūros paveldo objektai. Gaila tik, kad įkelti į bokštų aukštybes, jie tampa girdimi, bet dažniausiai nebematomi. Ne mažiau vertingi Lietuvos bažnyčiose yra bokštų laikrodžiai.

Paveldosauginio pobūdžio leidinyje "Užkopus į varpų bokštą" aprašomi vertingiausi istoriniai Lietuvos bažnyčių bokšto varpai ir su jais sujungti laikrodžiai. Aprašomas tradicinis varpų naudojimą bažnytinėje liturgijoje, varpų liejybos istorija Europoje ir Lietuvoje, garsiausi jų meistrai ir liejyklos, folkloriniai tikėjimai varpo garsų galia, legendiniai ir tikri varpų nutikimai karų bei okupacijų metais.

Liberto Klimkos knyga "Užkopus į varpų bokštą" skiriama plačiajai visuomenei, ypač siekiant atkreipti vietos bendruomenių dėmesį į ganėtinai apleistą, tačiau labai įdomų kultūros paveldą.

Parašykite atsiliepimą apie "Užkopus į varpų bokštą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūra

Libertas Klimka parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Užkopus į varpų bokštą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Užkopus į varpų bokštą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Užkopus į varpų bokštą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Užkopus į varpų bokštą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Libertas Klimka tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Užkopus į varpų bokštą" perkama kartu