0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Užkrečiamųjų ligų epidemiologijos pagrindai

  • Leidėjas: LSMU Leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 410
  • ISBN ar kodas: 9789955152279

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Užkrečiamųjų ligų epidemiologijos pagrindai" aprašymas
Universiteto vadovėlyje pateikiami bendrieji užkrečiamųjų ligų epidemiologinės priežiūros, profilaktikos ir kontrolės principai, užkrečiamųjų ligų specialiosios epidemiologijos pagrindai, aprašyti svarbiausi patogeniški mikroorganizmai ir jų sukeliamos ligos. Vadovėlis skirtas universitetinių visuomenės sveikatos programų studentams - būsimiesiems visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, siekiantiems išmokti užkrečiamąsias ligas, epidemiologinę jų priežiūrą ir kontrolę. Knyga taip pat galės būti vartojama kaip pagalbinė priemonė medicinos, slaugos ir odontologijos fakultetų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Užkrečiamųjų ligų epidemiologijos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Užkrečiamųjų ligų epidemiologijos pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja A. Mickienė, D. Vėlyvytė, K. Žagminas, M. V. Bareišienė, A. Laiškonis, E. Pukenytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. Mickienė, D. Vėlyvytė, K. Žagminas, M. V. Bareišienė, A. Laiškonis, E. Pukenytė su knyga Užkrečiamųjų ligų epidemiologijos pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Užkrečiamųjų ligų epidemiologijos pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Mickienė, D. Vėlyvytė, K. Žagminas, M. V. Bareišienė, A. Laiškonis, E. Pukenytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Užkrečiamųjų ligų epidemiologijos pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Užkrečiamųjų ligų epidemiologijos pagrindai" perkama kartu