0

Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 27,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose

  • Leidėjas: Vilniaus dailės akademijos leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 494
  • ISBN ar kodas: 9786094473050

2020-12-31 24.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose" aprašymas

Šio ne vienerius metus tyrinėto kapinyno medžiaga "Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose" reikšmingai papildo archeologinių šaltinių bazę ir aktualizuoja šaltinių svarbą mūsų krašto proistorės tyrimuose, nes tyrinėtų pajūrio kapinynų medžiagos skelbimas sustojo peržengus XXI a. slenkstį.


Ši mokslo monografija apima 1985, 1987-1990, 1991-1996, 2000 ir 2007 m. archeologinių tyrinėjimų ir Valstybės archeologijos komisijos bylų medžiagą bei gausią atsitiktinių radinių kolekciją, surinktą XX a. 4-9-uoju dešimtmečiais ir patekusią į Lietuvos dailės, Lietuvos nacionalinį, Kretingos ir Šiaulių „Aušros“ muziejus. Vykdytų acheologinių tyrimų medžiaga saugoma Lietuvos dailės ir Mažosios Lietuvos istorijos muziejuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Archeologija

Audronė Bliujienė, Ramunė Bračiulienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Bliujienė, Ramunė Bračiulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Užpelkių kapinynas Lietuvos pajūrio ir Baltijos jūros regiono kultūriniuose kontekstuose" perkama kartu