0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užrašai iš Rokantiškių

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-30 Saulius

Puiki


2021-12-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Užrašai iš Rokantiškių" aprašymas

„Užrašai iš Rokantiškių“ – garsaus Lietuvos muzikologo Donato Katkaus atsiminimai. Knygą sudarė muzikos kritikė Rasa Murauskaitė.

Donatas Katkus yra gerai žinoma asmenybė. Jis dirigentas, muzikologas, Valstybinio Vilniaus kvarteto ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro įkūrėjas, festivalių organizatorius, profesorius. Muzikologas yra įvairių muzikinių iniciatyvų įkūrėjas, organizatorius, žmogus, kuris daug keliavo, bendravo su valstybių lyderiais, prisidėjo prie mūsų šalies kultūrinio gyvenimo augimo, nuolat kūrė, rašė straipsnius, muzikos kritiką, be to, spėjo savo žiniomis dalintis su Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentais.

Pasiekimus ir patirtį galima vardinti ir vardinti. Tad nenuostabu, kad per savo gyvenimą Donatas Katkus sutiko įvairių žmonių, atsidūrė netikėtose vietose, matė santvarkų kaitą, kūrė tai, apie ką kiti tik svajoja. Knygoje „Užrašai iš Rokantiškių“ surinkti paties muziko pasakojimai ir visą gyvenimą rašytų dienoraščių ištraukos. Iš mažų detalių dėliojasi emocinga, nuostabi, kartais juokinga, o kartais graudi, lemties palytėta istorija.

Rasa Murauskaitė jau anksčiau yra dirbusi su maestro. Jie susipažino rengdami knygą Šv. Kristoforo kamerinio orkestro 25-mečiui, kurioje taip pat buvo užfiksuoti Donato Katkaus atsiminimai. Pristatydama knygą autorė teigė, kad ją nepaprastai stebino garbaus muziko gebėjimas atsidurti nepaprastų įvykių sūkuryje, jo pagarba atminčiai ir noras prisiminti ne tik svarbius ir žinomus asmenis, bet ir tuos, apie kuriuos nerašomi skambūs straipsniai.

„Užrašai iš Rokantiškių“ – įspūdžių, nutikimų, prisiminimų, nuotrupų, fragmentų, kurie buvo ir yra svarbūs Donatui Katkui, rinkinys. Knyga rekomenduojama visiems, kurie domisi muzikos ir kultūriniu pasauliu, žymių žmonių gyvenimu, Lietuvos istorija, bei kūrėjų padėtimi įvairiais jos etapais. Tai atvira, autentiška ir jaudinanti retrospektyva.

Donatas Katkus (g. 1942) – altistas, dirigentas, muzikologas, profesorius, autorius.

Rasa Murauskaitė – muzikos kritikė, laidų vedėja, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir Vilniaus universiteto dėstytoja, straipsnių ir knygų autorė.

Mėgstate biografijas ir atsiminimų žanro knygas? Siūlome „Užrašai iš Rokantiškių“ įsigyti internetu – laukia vertingas ir įdomus skaitinys. Pirkti online kviečiame ir daugiau įvairios literatūros. Galime pasiūlyti ir biografijų, dalykinių knygų ar istorijų su įdomiais siužetais bei daugiasluoksniais veikėjais. Gausių akcijų ir išpardavimų metu daug knygų kainuoja pigiau, o jas rinktis paprasta. Tereikia atsižvelgti į santrauką, kurioje rasite trumpą aprašymą, ištraukų ir naudingos informacijos, tokios kaip puslapių skaičius ar skaitytojų atsiliepimai. Jų apžvalgomis pasidomėti visada verta!2021-05-30

Puiki

2021-05-17

Labai gera knyga! Rekomenduoju

2021-05-14

Labai įdomi, intriguojanti knyga, apie žinomas Lietuvos asmenybes

Parašykite atsiliepimą apie "Užrašai iš Rokantiškių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Donatas Katkus, Rasa Murauskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Užrašai iš Rokantiškių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Užrašai iš Rokantiškių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Užrašai iš Rokantiškių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Užrašai iš Rokantiškių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donatas Katkus, Rasa Murauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Užrašai iš Rokantiškių" perkama kartu