⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Užrašų knygelė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 13.99 SoldOut

Knygos "Užrašų knygelė" aprašymas

Istorija, jau tapusi amžinos meilės legenda – „Užrašų knygelė“ – tai pirmasis amerikiečių rašytojo Nicholo Sparks romanas, netrukus tapęs ir kino juosta.

„Užrašų knygelės“ istorija prasideda asketiško grožio Šiaurės Karolinos pakrantėje. Trisdešimt vienerių Nojus Kalhunas – paprastas kaimo vaikinas – neseniai grįžo iš Antrojo pasaulinio karo mūšio laukų. Jis bando atkurti plantaciją, kuri kadaise klestėjo ir negali pamiršti merginos, kurią sutiko prieš gerus keturiolika metų ir kurią mylėjo taip stipriai, kaip nieko daugiau. Nojus negali jos surasti, tačiau nenori ir pamiršti tos nuostabios kartu praleistos vasaros. Jis laimingas bent turėdamas prisiminimus.

Dvidešimt devynerių Elė Nelson netrukus ištekės už turtingo teisininko, tačiau ji negali pamiršti vaikino, kuris kadaise užkariavo jos širdį amžiams. Elė sugrįžta į  gimtąjį miestą, kad dar kartą jį sutiktų.

Kaip dėlionė dėlionėje, taip ir ši istorija istorijoje pamažu atskleidžia Nojaus ir Elės santykių pradžią ir jų meilę. Jų istorija tampa kažkuo kitu, kažkuo svarbesniu. Jų istorija tampa pačios meilės istorija. Švelnumo akimirkos ir neįveikiamos kliūtys, sprendimai, kurie viską keičia... „Užrašų knygelė“ – tai stebuklinga istorija apie jausmus, kurie jūsų niekada nebepaleis.

Jei ir yra knyga, kuri tuo pačiu metu ir drasko širdį ir šlovina meilę, kuri įrodo, kad aistrai nesvarbus amžius ar laikas, kuri verčia juoktis ir verkti vienu metu ir iš naujo patikėti tikra meile, tai „Užrašų knygelė“.

Pirmasis N. Sparks romanas „Užrašų knygelė“ paremtas tikra jo žmonos senelių istorija. Apie savo pažintį ir meilę seneliai papasakojo Nicholo ir jo žmonos vestuvių dieną.

„Vienos nakties knyga... Jei jums reikia gerai paverkti, „Užrašų knygelė“ yra būtent ta knyga.“
USA Today

"Dar romantiškesnis nesibaigiančio meilės stebuklo liudijimas nei Robert James „Medisono grafystės tiltai.“
Library Journal

Nicholas Sparks (g. 1965 m.) – amerikiečių rašytojas, parašęs penkiolika New York Times bestselerių. Jo knygos verčiamos į 50 pasaulio kalbų, parduota daugiau nei 100 milijonų egzempliorių. Labiausiai skaitytojų ir kritikų pamėgtos jo knygos tapo filmais. Tai – pirmoji jo knyga „Užrašų knygelė“, taip pat „Naktys Rodantėje“, „Brangusis Džonai“, „Paskutinė daina“, „Žinutė butelyje“.
N. Sparksas drauge su žmona, trimis sūnumis ir dvynėmis dukterimis gyvena Šiaurės Karolinoje.

Iš anglų kalbos vertė Zita Edita Giniūnienė


 


  • Autorius: Nicholas Sparks
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 238
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098233124

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Užrašų knygelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Užrašų knygelė", Nicholas Sparks. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nicholas Sparks su knyga "Užrašų knygelė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Užrašų knygelė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nicholas Sparks. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Užrašų knygelė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Užrašų knygelė" perkama kartu