0

Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786094460654

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose" aprašymas
Apie nacionalistines aspiracijas ir etnines divizijas, darančias įtaką valstybės išoriniams santykiams, parašyta daug, tačiau mažai dėmesio skiriama nacionalizmui kaip išoriniam užsienio politikos šaltiniui.
Darbe "Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose: nacionalistinių nuostatų įtaka užsienio politikos integralumui" šiuo aspektu analizuojamos Latvija, Lietuva ir Estija. Vadovautasi ne tik valstybės dydžio ir paveikumo globalizacijos įtakai kriterijais, bet ir okupacijos patirties faktoriumi. Daroma prielaida, jog sugebėjusių išlaikyti tautiškumą ir atkurti valstybingumą šalių savęs suvokimas ir užsienio politikos prioritetai grindžiami etninio nacionalizmo dogmomis.
Šios tematikos tyrimų poreikis yra būtinybė, nes šiandien ypač trūksta nacionalizmo apraiškų tyrimų valstybinės valdžios lygmenyje.

Parašykite atsiliepimą apie "Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose, kurią skaitytojams dovanoja Lina Leliukaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lina Leliukaitė su knyga Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Leliukaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Užsienio politikos strategijos atspindžiai Baltijos šalių parlamentinių partijų programose" perkama kartu