0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užsispyrėlės sutramdymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.46 SoldOut

Knygos "Užsispyrėlės sutramdymas" aprašymas

Pirmasis garsaus anglų rašytojo, poeto ir dramaturgo Williamo Skaespeare’o pjesės „Užsispyrėlės sutramdymas“ vertimas į lietuvių kalbą. Pjesė sukurta 1593 m., pirmą kartą išspausdinta 1623 m. jau po autoriaus mirties išleistoje pjesių rinktinėje. Komedija priklauso pirmajam Skaespeare’o kūrybos dešimtmečiui, per kurį buvo sukurtos geriausios komedijos ir draminės kronikos. Nesudėtingo siužeto pjesei „Užsispyrėlės sutramdymas“ būdingas gaivališkas renesansinis optimizmas, o gyvenimišai svarbūs dalykai joje atskleidžiami su neblėstančia šypsena, humoru, ironija ir bufonados elementais.


  • Autorius: Viljamas Šekspyras
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094460173

Parašykite atsiliepimą apie "Užsispyrėlės sutramdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Užsispyrėlės sutramdymas", kurią skaitytojams dovanoja Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viljamas Šekspyras (William Shakespeare) su knyga "Užsispyrėlės sutramdymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Užsispyrėlės sutramdymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Užsispyrėlės sutramdymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Užsispyrėlės sutramdymas" perkama kartu