0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užteks mąstyti! Veik! (2018)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-26 Ieva

Labai gera knyga, patiko!


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.99 SoldOut

Knygos "Užteks mąstyti! Veik! (2018)" aprašymas

Knygos "Užteks mąstyti! Veik!" autorius Robertas Entonis (Robert Anthony) yra žinomas paskaitininkas ir verslo vadybos konsultantas. Robertas Entonis yra Harvardo ir Kolumbijos universitetų profesorius, jo sritis – verslo vadyba.

Iš kitų panašias temas gvildenančių autorių Robertą Entonį išskiria nestandartinis požiūris į pozityvų mąstymą. Jo devizas toks: „Nemąstykite negatyviai, nemąstykite pozityviai - mąstykite taip, kaip reikia.“

"Mes atkeliaujame į šį pasaulį turėdami du sparnus. Vienas jų – beribės jėgos sparnas. Tai visatos dovana. Šis sparnas be paliavos plazda mums už nugaros ir palaiko mus kiekvieną dieną ir kiekvieną valandą. Kitas – mūsų pačių veikimo sparnas. Kai juda abu sparnai, mes nesustodami skriejame į  priekį."

Robert Anthony


Ši knyga nėra efemeriškų teiginių rinkinys. Taip pat ji nesiūlo tradicinių sėkmės receptų, kurie neretai nuvilia ir neduoda norimo rezultato.

Knyga  "Užteks mąstyti! Veik!" kalba apie konkrečius mentalinius ir fizinius veiksmus, kurie yra bet kokios realios sėkmės pagrindas. Tai nauja sėkmės formulė, skirta naujoviškai mąstantiems ir veikliems žmonėms.

  • Autorius: Robert Anthony
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112160

2018-01-26

Labai gera knyga, patiko!

Parašykite atsiliepimą apie "Užteks mąstyti! Veik! (2018)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Robert Anthony parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Užteks mąstyti! Veik! (2018)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Užteks mąstyti! Veik! (2018)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Užteks mąstyti! Veik! (2018)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Užteks mąstyti! Veik! (2018)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert Anthony tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Užteks mąstyti! Veik! (2018)" perkama kartu