TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užutėky verda vanduo, II dalis. Miške byra uogos

Kaina: 9,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Užutėky verda vanduo, II dalis. Miške byra uogos" aprašymas

Trijų dalių romanas gimė prie Punsko, kurį gyvenimo viesulai atplėšė nuo Letuvos trijų dalių kūrinyje. "Miške byra uogos" – antroji romano knyga.

Romano autorius Algis Uzdila gimė prie Punsko, kurį gyvenimo viesulai atplėšė nuo Lietuvos valstybės. Už kelių kilometrų – siena, kurią šiandien galima kirsti be vizų. O dar taip neseniai Tarybų sąjungos ir Lenkijos liaudies respublikos siena buvo tokia, kad pro ją kiškis gal ir galėjo praskuosti, bet briedis tai jau tikrai ne! Užsilikusios spygliuotų vielų tvoros neleidžia to užmiršti. Poetas Albinas Žukauskas andai dejavo, kad iš Vilniaus į dzūkišką gimtinę gali nuvykti tik su užsienio pasu. Į užsienį – į Vilniaus universitetą – studijuoti lietuvių kalbos ir literatūros vyko ir šio romano autorius Algis Uzdila. Po studijų grįžo į lietuviškąją gimtinę, kad ją šviestų, ja rūpintųsi. Visa tai atsispindi trijų dalių kūrinyje. Miške byra uogos – antroji romano knyga.l atplėšė nuo kelių Autorius žodyje skaitytojui taip pristato savo kūrinį: „Trijų dalių romane Užutėky verda vanduo kalbama apie senosios Jotvos veldonių – punskiečių ir seiniškių – likimą. Bandoma atskleisti žmonių pastangas 1963–1999 metais, sudėtingomis politinėmis sąlygomis, išlaikyti padorų veidą ir neprarasti gyvenimo prasmės. Veiksmo bazė – Punsko lietuvių dėstomąja kalba bendralavis licėjus bei Punsko lietuvių kultūros namai ir aplinkiniai kaimai. Akcija plėtojasi plačiame areale: Lenkijoje, Lietuvoje, Baltarusijoje, Kanadoje. Pateikiamas turtingas veikėjų žodynas, parodant tarmės atstovų kalbą ir tokią, kokia gali ji būti gyvybinga mūsų kasdienėje vartosenoje. Rasime čia ir etnografinių elementų bei žmonių charakterių perliukų. Visa tai išplečia lietuvių tautos sampratą. Romane gausu tauraus jausmo pavyzdžių, meilės, erotinių scenų, todėl kūrinys galėtų būti plačiausiai skaitomas jaunuomenės.

Romanas suskirstytas į tris dalis. Pirmoji – "Šalnos nekanda" (išleista 2016 m.), ši antroji – "Miške byra uogos", trečioji bus išleista 2018 m. – "Varpos linksta žemyn“.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 455
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094321146

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Užutėky verda vanduo, II dalis. Miške byra uogos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Užutėky verda vanduo, II dalis. Miške byra uogos", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Užutėky verda vanduo, II dalis. Miške byra uogos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Užutėky verda vanduo, II dalis. Miške byra uogos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Užutėky verda vanduo, II dalis. Miške byra uogos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Užutėky verda vanduo, II dalis. Miške byra uogos" perkama kartu