0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užverstas dienoraštis

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -69%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 13.00 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-06-11 Elvyra

Tai nuostabus romanas. Ypač sužavėjo ta begalinė , viską nugalinti , iki beprotybės privedanti meilė.


2021-12-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Užverstas dienoraštis" aprašymas

Debiutinis danų rašytojos Jette A. Kaarsbøl romanas „Užverstas dienoraštis“ pasakoja apie sudėtingus dviejų žmonių santykius XIX ir XX amžių sandūroje. Gimtojoje šalyje premija apdovanota knyga sulaukė teigiamo skaitytojų ir kritikų dėmesio bei buvo išversta į įvairias kalbas.

1875-ųjų metų Danijoje visos gerų šeimų merginos turėjo vieną kelią: ištekėti už padoraus vyro, susilaukti vaikų ir sąžiningai nugyventi savo gyvenimą. Toks likimas laukė ir pagrindinės romano veikėjos Frederikės. Susižadėjusi su pastoriumi ji ketino nuolankiai sutikti jai siunčiamus gyvenimo iššūkius, tačiau viską pakeitė pažintis su bohemiška kompanija.

Frederikė susidraugauja su jaunuoliais, kurių pažiūros supurtė ir atvėrė akis. Mergina ypač susižavi gydytoju Frederiku, gerokai besiskiriančiu nuo jos pažinotų vyrų. Frederikas yra sąmojingas, žavus, mylimas draugų ir turintis daug originalių įžvalgų apie tradicijas, tikėjimą, moterų teises, gėrį ir blogį. Frederikė netrunka gydytoją įsimylėti ir nepaisydama gėdos nutraukia sužieduotuves su pastoriumi.

Ateities perspektyva atrodo šviesi, nes Frederikas pasiperša, žada viskuo aprūpinti ir suteikti visokeriopą laisvę. Tačiau jau pirmąją vestuvių naktį Frederikė supranta, kad jos ir sutuoktinio vizijos apie šeimą skiriasi, o vyras siūlydamas santuoką turėjo savo slaptų sumetimų.

Romanas „Užverstas dienoraštis“ pasakoja apie visuomenės primestas normas ir stereotipus, kaltę, baimę, laisvės bei meilės troškimą. Daugeliui danų vaizduojamas laikmetis simbolizuoja demokratijos klestėjimą, nušvitimą, seksualinio išsivadavimo pradžią, tačiau autorė knygoje parodė, kas slepiasi po gražiais idealais. Tai istorija apie dviejų žmonių gyvenimo kelią tiek kartu, tiek atskirai. Knyga skaitytojus sužavėjo siužetu, kuriame meistriškai išlaikoma intriga, šiek tiek ironišku pasakotojo balsu, psichologiniais personažų portretais ir vis dar aktualiomis temomis.

Jette A. Kaarsbøl (g. 1961 m.) – danų rašytoja, 2003-ais metais debiutavusi su romanu „Užverstas dienoraštis“, kuris laikomas viena didžiausių sėkmių Danijos knygų rinkoje per kelis dešimtmečius.

Iš danų kalbos vertė Daiva Sajenkienė

Sudomino trumpas aprašymas? Įsigykite knygą internetu! Savo online krepšelį kviečiame papildyti ir kitų žanrų knygomis, kurias verta pirkti ir dėl gerų atsiliepimų bei apžvalgų, ir dėl draugiškų kainų. Juk knygyne dažnai vyksta išpardavimai ir akcijos, sudarantys galimybę apsipirkti pigiau. Įvertinti turinį ir apimtį padės puslapių skaičius bei santrauka su aprašymu bei virtualiomis ištraukomis.


  • Autorius: Jette A. Kaarsbøl
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 652
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986166757

2018-06-11

Tai nuostabus romanas. Ypač sužavėjo ta begalinė , viską nugalinti , iki beprotybės privedanti meilė.

2010-01-04

ok

Parašykite atsiliepimą apie "Užverstas dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Užverstas dienoraštis", kurią skaitytojams dovanoja Jette A. Kaarsbøl. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jette A. Kaarsbøl su knyga "Užverstas dienoraštis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Užverstas dienoraštis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jette A. Kaarsbøl. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Užverstas dienoraštis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Užverstas dienoraštis" perkama kartu