⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Užverstos kortos (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 6.99 SoldOut

Knygos "Užverstos kortos (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Užverstos kortos“ – aštuntoji kriminalinių romanų žanro karalienės Angelos Marsons knyga apie detektyvę Kimą Stoun.

Kima Stoun – atšiauri vienišė, sunkiai prisileidžianti kitus žmones ir bėganti nuo praeities vaiduoklių. Tačiau įžvalgus jos protas, intuicija ir noras ginti skriaudžiamuosius padėjo išnarplioti ne vieną sudėtingą bylą. Šį kartą rašytoja Angela Marsons sukūrė dar beprotiškesnį siužetą, kuriame Kimai teks susidurti su sena savo prieše sociopate gydytoja Aleksandra Torn.

Elitinės mokyklos mokinė Seidė nusižudo nušokdama nuo mokyklos stogo. Kimai su komanda pavedama ištirti bylą, kuri turėtų būti aiški ir greita. Tačiau įžvalgioji detektyvė, į mirti žvelgianti kitu kampu, pastebi tai, ko nemato kiti.

Kai miršta dar vienas vaikas Kimai darosi aišku, kad tai nėra nei savižudybės, nei nelaimingi atsitikimai. Jos ryžtas išsiaiškinti iki galo atveria giliai palaidotas paslaptis apie uždaras mokyklų tradicijas ir draugijas, įtvirtinančias patyčias, privilegijas, melą ir tamsius ritualus.

Netrukus miršta mokytoja, galėjusi tapti liudininke, o tyrėjų komandai kyla įtarimas, kad žudikas gali slėptis tarp mokinių. Tyrinėdama nusikalsti linkusių paauglių psichologiją Kima vėl susiduria su psichologe Aleksandra.

Trilerio „Užverstos kortos“ siužetas įtemptas ir permainingas. Nė akimirkai nenorėsite padėti į šalį. Knygos įvertinimas „Goodreads“ tinkle daugiau nei 4,5 žvaigždutės!

Angela Marsons – Jungtinės Karalystės rašytoja, žinoma dėl populiarios kriminalinių trilerių serijos apie detektyvę Kimą Stoun. Jos knygos sulaukia beveik vien tik gerų atsiliepimų, tačiau rašytojos kūrybinis kelias nebuvo lengvas. Pirmąją šios serijos knygą atmetė visi leidėjai. Neigiamo atsakymo Angela Marsons sulaukė daugiau nei dvidešimt kartų ir galiausiai tris pirmas dalis išleido elektroniniu formatu. Milžiniškas susidomėjimas pagaliau atvėrė leidybos pasaulio duris. Autorė parašė jau keturiolika serijos dalių ir svarbiausia, kad kiekviena vertinama vis geriau!

Jei skaitėte ankstesnius autorės detektyvus, tikrai patiks ir „Užverstos kortos“, tad kviečiame nelaukti ir įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau kriminalinio žanro knygų. Mes pasistengėme, kad skaitinius rinktis būtų paprasta ir parengėme santraukas su trumpais aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi, leidimo metais ir kitomis detalėmis. Siūlome visada pasidomėti skaitytojų apžvalgomis, o išsirinkę knygas nepamirškite, kad visada galite apsipirkti pigiau, nes daug gerų kainų rasite tarp išpardavimų ir akcijų.


  • Pavadinimas originalo kalba: Dying Truth
  • Autorius: Angela Marsons
  • Serija: Detektyvė Kima Stoun
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139966-BR
  • Vertėjas: Renata Vereikienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Užverstos kortos (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Užverstos kortos (knyga su defektais)", Angela Marsons. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Angela Marsons su knyga "Užverstos kortos (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Užverstos kortos (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Angela Marsons. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Užverstos kortos (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Užverstos kortos (knyga su defektais)" perkama kartu