0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vabalas skruzdėlyne. PFAF-354

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-08-23 m

daugiau Strugatskių!


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.29 SoldOut

Knygos "Vabalas skruzdėlyne. PFAF-354" aprašymas

Arkadijus ir Borisas Strugackiai parašė ne vieną nuostabią knygą, ir "Vabalas skuzdėlyne" pelnytai laikomas jų kūrybos šedevru. Skaitant šį romaną kyla daugybė minčių.
Ar visada kontaktai su nežemišku Protu bus mums naudingi? Kokia turi būti mokslo ir visos žmonijos moralinė atsakomybė už pavojingus eksperimentus bei atmestinai patikrintas naujas technologijas? Ar, įsikišus į istoriją, bus daugiau naudos negu žalos? Kas svarbiau, ar mokslinės paslapties išsaugojimas, ar žmogaus gyvybė? Ir tik perskaitę "Vabalą skruzdėlyne" suprasime, kad atsakymai nėra jau tokie akivaizdūs...2007-08-23

daugiau Strugatskių!

Parašykite atsiliepimą apie "Vabalas skruzdėlyne. PFAF-354"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vabalas skruzdėlyne. PFAF-354", kurią skaitytojams dovanoja Arkadij Strugackij, Boris Strugackij. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arkadij Strugackij, Boris Strugackij su knyga "Vabalas skruzdėlyne. PFAF-354" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vabalas skruzdėlyne. PFAF-354" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arkadij Strugackij, Boris Strugackij. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vabalas skruzdėlyne. PFAF-354" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vabalas skruzdėlyne. PFAF-354" perkama kartu