0

Vabaliuk, kaip tu jauties?

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 16,59 €
Knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 1.90 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vabaliuk, kaip tu jauties?

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x23, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9789955323846

2020-04-30 16.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
"Vabaliuk, kaip tu jauties?' - tai vaiko pažinimo, jausmų identifikavimo, emocinio intelekto ir kūrybiškumo ugdymo priemonė.

Emocijų kortelės skirtos specialisto (psichologo, logopedo, spec. pedagogo, socialinio pedagogo, auklėtojo, pradinių klasių, etikos, kalbų mokytojo ar kt.) darbui su vaikais. Tai puiki tėvų ir vaikų bendravimo forma, kai nežinome, kaip kalbėti apie jausmus.
Kortelės gali būti naudojamos kaip priemonė pokalbiui pradėti, tinka dirbant su tylesniais, nekalbiais vaikais, kūrybiškumui, fantazijai ugdyti, vaikui pažinti ir lavinti. Jos puikiai tinka istorijoms, pasakoms kurti, rišliajai kalbai lavinti, specialiųjų poreikių turinčių moksleivių įgūdžiams ir kompetencijoms ugdyti. Gali būti naudojamos kaip projekcinė metodika vaikui pažinti.

Rinkinį "Vabaliuk, kaip tu jauties?" sudaro 30 vabaliuko patirtų emocijų ir 22 papildomų klausimų kortelės. Pateikiamos aiškios instrukcijos, ką galima veikti su šiomis kortelėmis (kūrybingai asmenybei tai nebūtina). Eksperimentuokite, išbandykite „vabaliukus“ pokalbiuose, grupiniame darbe, kurdami vabaliukų istorijas. Vaikai išsitraukia arba patys pasirenka korteles. Galima išimti korteles, kurios netinka ar neatitinka vaiko, su kuriuo dirbama, poreikių.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu