0

Vabalų mūšis. Trečia knyga

  • Nuolaida knygai -22%
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vabalų mūšis. Trečia knyga

  • Serija: Vabalai
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786094792076

2020-04-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Paskutinioji trilogijos dalis „Vabalų mūšis“ – įtraukiantis trileris, skirtas 8-12 metų vaikams. Darkus ir jo ištikimiausi bičiuliai ruošiasi kovai – ji nulems viską!

Apsišaukėlė vabalų valdovė Lukrecija Kater vėl paspruko, o su savimi pasiėmė ir talentingąjį mokslininką Bartolomėjų Katlą. Lukrecija rengiasi karui ir grasina sunaikinti žmoniją - jos siųsti vabalai naikina pasėlius, ji trokšta, kad žmonija atsidurtų ant bado slenksčio.

Lukrecija reikalauja, kad valstybių lyderiai paklustų jai ir išpildytų jos reikalavimus. Kol su karaliene nesėkmingai dorojasi viso pasaulio kariuomenės, iniciatyvos imasi Darkus ir ištikimiausi jo bičiuliai. Nors pagrobtas berniuko tėtis talkina karalienei, Darkus žino – jis tai daro ne savo noru ir iš visų jėgų priešinasi nedorėlei.

Dakrus, Virdžinija, Bertoltas ir dėdė Maksas bei jų nuostabieji vabalai pasiruošę sunkiausiems išbandymams. Jie išlaisvins Bartolomėjų ir užbėgs už akių piktadarės karalienės kėslams.

Paskutinė „Vabalų“ trilogijos dalis - „Vabalų mūšis“ – ne tik įtemptas nuotykis, bet ir pasakojimas apie nepaprastą nematomą gyvūnų pasaulį. Tai knyga, kuri moko atsakingai žiūrėti į mus supančią aplinką ir ją saugoti.

Knygą perskaitęs entomologijos profesorius (žmogus, tiriantis vabzdžius ir jų gyvenimą) Simon Leathers pabrėžia – tai ne šiaip vaikiška knygelė apie vabalus. Tai knyga, kurioje keliami svarbūs ekologijos klausimai. Pavyzdžiui, kaip išsaugoti ant išnykimo ribos atsidūrusias rūšis? Aplinkosaugos klausimai tikrai netrukdo knygoje aprašomiems nuotykiams. Profesorius Simon Leathers drąsina vaikus nebijoti vabalų ir veikti ryžtingai. To paties jis linki ir būsimiems entomologams bei ekologams.

M. G. Leonard karjera prasidėjo muzikos industrijoje, vėliau ji mokėsi aktorystės, o galiausiai nusprendė imtis plunksnos. Debiutavo 2017 m. išleidusi pirmąją dalį „Vabalų berniukas“, o per du sekančius metus parašė dar dvi knygos dalis. 2018 m. pranešta, kad Londone veikianti filmų bendrovė „Nevision“ įsigijo teisę šios trilogijos pagrindu kurti televizijos serialą.

Iš anglų kalbos vertė Ina Rosenaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu