0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vabalų mūšis. Trečia knyga

  • Nuolaida knygai -69%
Kaina internetu: 3,89 €
Kaina knygyne: 12,19 €*
Sutaupote: 8.30 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vabalų mūšis. Trečia knyga


2021-08-31 3.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vabalų mūšis. Trečia knyga" aprašymas

Paskutinioji trilogijos dalis „Vabalų mūšis“ – įtraukiantis trileris, skirtas 8-12 metų vaikams. Darkus ir jo ištikimiausi bičiuliai ruošiasi kovai – ji nulems viską!

Apsišaukėlė vabalų valdovė Lukrecija Kater vėl paspruko, o su savimi pasiėmė ir talentingąjį mokslininką Bartolomėjų Katlą. Lukrecija rengiasi karui ir grasina sunaikinti žmoniją - jos siųsti vabalai naikina pasėlius, ji trokšta, kad žmonija atsidurtų ant bado slenksčio.

Lukrecija reikalauja, kad valstybių lyderiai paklustų jai ir išpildytų jos reikalavimus. Kol su karaliene nesėkmingai dorojasi viso pasaulio kariuomenės, iniciatyvos imasi Darkus ir ištikimiausi jo bičiuliai. Nors pagrobtas berniuko tėtis talkina karalienei, Darkus žino – jis tai daro ne savo noru ir iš visų jėgų priešinasi nedorėlei.

Dakrus, Virdžinija, Bertoltas ir dėdė Maksas bei jų nuostabieji vabalai pasiruošę sunkiausiems išbandymams. Jie išlaisvins Bartolomėjų ir užbėgs už akių piktadarės karalienės kėslams.

Paskutinė „Vabalų“ trilogijos dalis - „Vabalų mūšis“ – ne tik įtemptas nuotykis, bet ir pasakojimas apie nepaprastą nematomą gyvūnų pasaulį. Tai knyga, kuri moko atsakingai žiūrėti į mus supančią aplinką ir ją saugoti.

Knygą perskaitęs entomologijos profesorius (žmogus, tiriantis vabzdžius ir jų gyvenimą) Simon Leathers pabrėžia – tai ne šiaip vaikiška knygelė apie vabalus. Tai knyga, kurioje keliami svarbūs ekologijos klausimai. Pavyzdžiui, kaip išsaugoti ant išnykimo ribos atsidūrusias rūšis? Aplinkosaugos klausimai tikrai netrukdo knygoje aprašomiems nuotykiams. Profesorius Simon Leathers drąsina vaikus nebijoti vabalų ir veikti ryžtingai. To paties jis linki ir būsimiems entomologams bei ekologams.

M. G. Leonard karjera prasidėjo muzikos industrijoje, vėliau ji mokėsi aktorystės, o galiausiai nusprendė imtis plunksnos. Debiutavo 2017 m. išleidusi pirmąją dalį „Vabalų berniukas“, o per du sekančius metus parašė dar dvi knygos dalis. 2018 m. pranešta, kad Londone veikianti filmų bendrovė „Nevision“ įsigijo teisę šios trilogijos pagrindu kurti televizijos serialą.

Iš anglų kalbos vertė Ina Rosenaitė


  • Autorius: M. G. Leonard
  • Serija: Vabalai
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792076

Parašykite atsiliepimą apie "Vabalų mūšis. Trečia knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vabalų mūšis. Trečia knyga", kurį parašė M. G. Leonard. Siūlome ne tik išsamų "Vabalų mūšis. Trečia knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido M. G. Leonard. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vabalų mūšis. Trečia knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vabalų mūšis. Trečia knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vabalų mūšis. Trečia knyga" perkama kartu