⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vabzdžių gyvenimas (knyga su defektais)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-19


2022-08-31 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vabzdžių gyvenimas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pesimistų manymu, žmonių gyvenimas labai panašus į vabzdžių gyvenimą: vienas skaudžiai gelia savo artimą, kitas skrenda į lemputės šviesą ir sudega joje, trečias romiai sau ridena nedidelį mėšlo gurvuolį...

Tokios paralelės akivaizdžios ankstyvajame Viktoro Pelevino romane „Vabzdžių gyvenimas“ (1993). Įvairiais vabzdžių pavidalais čia veikia būdingiausi posovietinės epochos tipažai, kuriuos blaško tuometės socialinės audros ir kataklizmai.

„Vabzdžių gyvenimas“, dažnai vadinamas postsocialistinio siurrealizmo etalonu, kartu yra ir vienas konceptualiausių V. Pelevino kūrinių, iš kurio vėliau išaugo tokie literatūros meistro šedevrai kaip „Čiapajevas ir Pustota“ bei „Generation P“.

Nors pasaulis čia iškreiptas lyg nuo žolės apdujusio filosofo sapne, tačiau gilios egzistencinės metaforos ir intelektualus žaismas masinės kultūros fetišais universalizuoja kūrinį – jis aktualus ir šiandien.

TURINYS

1. Rusų miškas / 9

2. Iniciacija / 24

3. Gyventi, kad gyventum / 37

4. Drugio veržimasis į ugnį / 49

5. Trečioji Roma / 61

6. Gyvybė už carą / 74

7. Marko Aurelijaus atsiminimai / 83

8. Vabzdžio nužudymas / 96

9. Juodasis raitelis / 109

10. Skrydis virš priešo lizdo / 125

11.Šulinys / 138

12. Paradise / 148

13. Trys jaunos motinos jausmai / 163

14. Antrasis pasaulis / 178

15. Entomopilogas / 187


  • Autorius: Viktor Pelevin
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 191
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271793-BR
  • Vertėjas: Dalia Saukaitytė
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-19

Parašykite atsiliepimą apie "Vabzdžių gyvenimas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vabzdžių gyvenimas (knyga su defektais)", Viktor Pelevin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viktor Pelevin su knyga "Vabzdžių gyvenimas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vabzdžių gyvenimas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktor Pelevin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vabzdžių gyvenimas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vabzdžių gyvenimas (knyga su defektais)" perkama kartu