⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vadovas po senąją Vilniaus universiteto Astronomijos observatoriją

Kaina: 7,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 7.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vadovas po senąją Vilniaus universiteto Astronomijos observatoriją" aprašymas

Vilniaus universiteto astronomijos observatorija – senojo universitetinio ansamblio, o ir viso senamiesčio architektūrinė puošmena bei vienas svarbiausių istorijoje Lietuvos mokslo židinių: astronominiai, geodeziniai ir meteorologiniai stebėjimai šiame senamiesčio pastate, taikant vis naujesnę metodiką ir tobulesnius instrumentus, vyko 1753–1883 m. Čia pirmą kartą nustatyta Vilniaus geografinė platuma, iš čia talkinta Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės teritorijos kartografavimui, joje kruopščiais ir tiksliais stebėjimais įvardytas Jautuko žvaigždynas, gauti duomenys Merkurijaus orbitai nustatyti, atrasta mažoji Paladės planeta ir išmatuoti jos orbitos parametrai, aktyviai darbuotasi atliekant dienovidinio lanko (Struvės) matavimus, įkurta pirmoji pasaulyje nuolatinė Saulės dėmių fotografinė tarnyba, pradėta žvaigždžių fotometrija.

Visus besidominčius tiek mokslo istorija, tiek ir naujausiomis žiniomis apie didžiąją Visatą, „Vadovo po senąją Vilniaus universiteto astronomijos observatoriją“ autorius kviečia iš arčiau susipažinti ir leistis į nepakartojamų įspūdžių kupiną kelionę po Vilniaus universiteto astronomijos observatoriją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vadovas po senąją Vilniaus universiteto Astronomijos observatoriją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Libertas Klimka pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vadovas po senąją Vilniaus universiteto Astronomijos observatoriją", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vadovas po senąją Vilniaus universiteto Astronomijos observatoriją" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vadovas po senąją Vilniaus universiteto Astronomijos observatoriją" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vadovas po senąją Vilniaus universiteto Astronomijos observatoriją"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Libertas Klimka tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vadovas po senąją Vilniaus universiteto Astronomijos observatoriją" perkama kartu