0

Vadovas po senuosius Vilniaus universiteto rūmus

Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vadovas po senuosius Vilniaus universiteto rūmus

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786090702949

2021-01-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vadovas po senuosius Vilniaus universiteto rūmus" aprašymas

Vilniaus universitetas – neatskiriama Vilniaus ir jo senamiesčio dalis, žinoma kiekvienam vilniečiui. Turistams, miesto svečiams tai vienas pagrindinių lankomų objektų, be Gedimino pilies, arkikatedros, rotušės, Šv. Petro ir Povilo bažnyčios.

Seniausia Lietuvos aukštoji mokykla išsaugojo ne tik istorinius pastatus, bet ir daug spalvingų čia besimokiusių, dėsčiusių asmenybių istorijų, apipintų legendomis, vertų ne vieno rašytojo plunksnos. Čia dėstė ir studijavo Europoje žinomi mokslininkai, Lietuvos mokslo, kultūros pažibos. Pirmoji lietuviška knyga, pirmasis žodynas, pirmoji Lietuvos istorija lietuviškai – viskas glaudžiai susiję su šiais rūmais.

Turbūt čia besimokančiųjų, dėstančiųjų, dirbančiųjų tiesiog negali nepakerėti rūmų dvasia, jaukūs kiemeliai, istorinės salės, koridoriai, arkados, kasdien kuriama nauja naujos studentų kartos istorija. Spalvingi faktai, legendos, nutikimai, istorijos skatina domėtis, studijuoti ir kurti. Nuolat sužinai, atrandi kažką naujo, nes šiuose rūmuose pulsuoja smalsi ir kūrybinga dvasia. Universiteto istorija neišsitenka 13-oje ansamblio kiemelių, ji išsisklaidžiusi po visą Vilnių ir kviečia Jus pasivaikščioti kartu.

Parašykite atsiliepimą apie "Vadovas po senuosius Vilniaus universiteto rūmus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Nijolė Bulotaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vadovas po senuosius Vilniaus universiteto rūmus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vadovas po senuosius Vilniaus universiteto rūmus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vadovas po senuosius Vilniaus universiteto rūmus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vadovas po senuosius Vilniaus universiteto rūmus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Bulotaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vadovas po senuosius Vilniaus universiteto rūmus" perkama kartu