0

Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?

Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 208
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • ISBN ar kodas: 9786094673641

2020-10-31 10.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?" aprašymas

Mokslo studijoje "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?" pristatomi trijų empirinių tyrimų rezultatai, kurie padės atsakyti į šiuos klausimus:

1. Ar vadovo taikomas vadovavimo stilius yra susijęs su tuo, kaip, jo nuomone, buvo auklėtas genetinėje (savo tėvų) šeimoje?

2. Ar vadovo taikomas vadovavimo stilius darbe yra susijęs su jo taikomu auklėjimo stiliumi branduolinėje (dabartinėje) šeimoje?

3. Ar pavaldiniai yra patenkinti savo vadovų vadovavimo stiliumi, nes jis panašus į tai, kaip jų nuomone, darbuotojai buvo auklėti genetinėje (savo tėvų) šeimoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas

Aurelija Stelmokienė, Auksė Endriulaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Stelmokienė, Auksė Endriulaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?" perkama kartu