⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?

Kaina: 10,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?" aprašymas

Mokslo studijoje "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?" pristatomi trijų empirinių tyrimų rezultatai, kurie padės atsakyti į šiuos klausimus:

1. Ar vadovo taikomas vadovavimo stilius yra susijęs su tuo, kaip, jo nuomone, buvo auklėtas genetinėje (savo tėvų) šeimoje?

2. Ar vadovo taikomas vadovavimo stilius darbe yra susijęs su jo taikomu auklėjimo stiliumi branduolinėje (dabartinėje) šeimoje?

3. Ar pavaldiniai yra patenkinti savo vadovų vadovavimo stiliumi, nes jis panašus į tai, kaip jų nuomone, darbuotojai buvo auklėti genetinėje (savo tėvų) šeimoje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Auksė Endriulaitienė, Aurelija Stelmokienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Auksė Endriulaitienė, Aurelija Stelmokienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vadovavimas ir auklėjimas: kartu ar atskirai?" perkama kartu