0

Vadovavimo psichologija

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9955-09-078-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vadovavimo psichologija" aprašymas

Knygos "Vadovavimo psichologija" tikslas - suteikti būsimiesiems vadovams specialių psichologijos žinių, padedančių sėkmingai realizuoti save sudėtingoje vadovo veikloje.

Pirma "Vadovavimo psichologijos" dalis skirta psichologinių vadovavimo fenomeno aspektų teoriniam požiūriui aptarti: asmenybės tipologijų, darbuotojų motyvavimo, grupės procesų ir k.t. analizei.

Antra dalis - tai praktikos vadovas, kuriame rasite metodinių patarimų, kaip plėtoti partnerinį bendravimą, spręsti konfliktus, vesti derybas, priimti sprendimą grupėje; psichologinės savireguliacijos būdus, testus vadovo psichohigienai, vadovo asmenybės savybėms bei jo veiklos ypatybėms nustatyti

Parašykite atsiliepimą apie "Vadovavimo psichologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vadovavimo psichologija, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Kasiulis, Violeta Barvydienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Kasiulis, Violeta Barvydienė su knyga Vadovavimo psichologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vadovavimo psichologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Kasiulis, Violeta Barvydienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vadovavimo psichologija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vadovavimo psichologija" perkama kartu