Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

"Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 10. Neverskite manęs galvoti! Patarimai...

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 3.77 SoldOut

Knygos ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 10. Neverskite manęs galvoti! Patarimai..." aprašymas

“ESMĖ” - tai 8 puslapių esencija, kurioje perteikta visa 200 - 300 puslapių knygos esmė. Bet kurioje knygoje paprastai būna pateiktos kelios naujos vertingos idėjos, o visas kitas tekstas – „apie jas“. Būtent tokios idėjos išryškinamos kiekviename “ESMĖs” numeryje, kad padėtų Jums taupyti savo laiką.
Per 20 - 30 minučių sužinosite naujausios ar jau plačiai verslo ir vadybos specialistams žinomos knygos esmę, svarbiausias idėjas, jas galėsite pritaikyti savo veikloje.
Šiame numeryje gausite ilgalaike praktine patirtimi bei stebėjimais pagrįstus aiškius, praktinius patarimus projektų vadovams, marketingo specialistams, dizaineriams, programuotojams, redaktoriams ir tinklo administratoriams apie tai, kaip sukurti gausiai lankomą ir patrauklų vartotojams organizacijos tinklapį.

  • Autorius:
  • Leidėjas: Žinių visuomenės institutas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: ESME-10

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 10. Neverskite manęs galvoti! Patarimai..."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 10. Neverskite manęs galvoti! Patarimai...", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 10. Neverskite manęs galvoti! Patarimai..." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 10. Neverskite manęs galvoti! Patarimai..." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 10. Neverskite manęs galvoti! Patarimai..." palikti ir jūs.

 


Dažnai su ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 10. Neverskite manęs galvoti! Patarimai..." perkama kartu