0

"Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 11. Ateities permąstymas

3,77 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

"Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 11. Ateities permąstymas

  • Leidėjas: Žinių visuomenės institutas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • ISBN ar kodas: ESME-11

2020-10-31 3.77 InStock
Į krepšelį
Knygos ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 11. Ateities permąstymas" aprašymas

“ESMĖ” - tai 8 puslapių esencija, kurioje perteikta visa 200 - 300 puslapių knygos esmė. Bet kurioje knygoje paprastai būna pateiktos kelios naujos vertingos idėjos, o visas kitas tekstas – „apie jas“. Būtent tokios idėjos išryškinamos kiekviename “ESMĖs” numeryje, kad padėtų Jums taupyti savo laiką.
Per 20 - 30 minučių sužinosite naujausios ar jau plačiai verslo ir vadybos specialistams žinomos knygos esmę, svarbiausias idėjas, jas galėsite pritaikyti savo veikloje.
Šiame numeryje perteiksime įvairių pasaulyje žinomų vadybos autorių mintis, įgalinančias susidaryti panoraminį vaizdą apie šiuo metu vykstančius technologinius, ekonominius, socialinius, politinius ir demografinius pokyčius bei jų įtaką organizacijoms ir jų veiklai.

Parašykite atsiliepimą apie ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 11. Ateities permąstymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 11. Ateities permąstymas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 11. Ateities permąstymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 11. Ateities permąstymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 11. Ateities permąstymas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 11. Ateities permąstymas" perkama kartu