TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

"Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 4. Konkurencija dėl ateities

3,77 €
Kaina su kodu: 2,64 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 3.77 InStock
Į krepšelį

Knygos ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 4. Konkurencija dėl ateities" aprašymas

“ESMĖ” - tai 8 puslapių esencija, kurioje perteikta visa 200 - 300 puslapių knygos esmė. Bet kurioje knygoje paprastai būna pateiktos kelios naujos vertingos idėjos, o visas kitas tekstas – „apie jas“. Būtent tokios idėjos išryškinamos kiekviename “ESMĖs” numeryje, kad padėtų Jums taupyti savo laiką.
Per 20 - 30 minučių sužinosite naujausios ar jau plačiai verslo ir vadybos specialistams žinomos knygos esmę, svarbiausias idėjas, jas galėsite pritaikyti savo veikloje.
Norint laimėti konkurencinėje kovoje, ne tiek svarbu tai, kas pirmauja šiandien, kiek tai, kas "pirmasis pasieks ateitį" - teigia knygos autoriai. Pamatysite, kaip galite patys pabandyti kurti ateitį, mesdami iššūkį konkurentams bei diktuodami rinkai naujas žaidimo taisykles.


  • Leidėjas: Žinių visuomenės institutas
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: ESME-4

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 4. Konkurencija dėl ateities"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybinės minties kristalai: ESMĖ

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 4. Konkurencija dėl ateities", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 4. Konkurencija dėl ateities" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 4. Konkurencija dėl ateities" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 4. Konkurencija dėl ateities"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 4. Konkurencija dėl ateities" perkama kartu